× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

از سوی اداره آموزش های شهروندی شهرداری منطقه11 ، با هدف توانمند سازی مربیان کودکان در خانه های آموزش شهروندی نخستین دوره آموزشی و توجیهی برای 30 نفر از مسئولین و مربیان این خانه ها برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، از سوی اداره آموزش شهروندی […]

از سوی اداره آموزش های شهروندی شهرداری منطقه11 ، با هدف توانمند سازی مربیان کودکان در خانه های آموزش شهروندی نخستین دوره آموزشی و توجیهی برای 30 نفر از مسئولین و مربیان این خانه ها برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، از سوی اداره آموزش شهروندی این منطقه اولین دوره آموزشی و توجیهی طرح آموزش‌های شهروندی ویژه مربیان خانه های آموزش شهروندی و خانه کودک ویژه 30 نفر از مسئولین خانه های آموزش‌های شهروندی و با حضور مدرس اداره کل آموزش شهروندی شهرداری تهران برگزار شد.

در این نشست آموزشی که با هدف توانمندسازی مربیان خانه های آموزش شهروندی و خانه های کودک در راستای اجرای طرح گفتمان آموزش‌های شهروندی در مدارس و سرای محلات همراه بود؛ آزاد فلاح مدرس و مولف کتاب آموزش های شهروندی با اشاره به اینکه کتب آموزش‌های شهروندی با مشارکت شهرداری تهران و خانه فعالین محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران و توسط تیم تخصصی تألیف و گردآوری شده؛ گفت: تمامی موضوعاتی که در کتاب‌ها آمده، موضوعاتی است که به طور روزمره با آن‌ها مواجه هستیم و کتب حاضر به عنوان منبعی مناسب برای یادگیری اصول شهروندی است.

در ادامه برنامه تعدادی از تکنیک های آموزشی اعم ازتفکرنقادانه،شش کلاه رنگی تفکر،تئاترشورایی و … که درکتب ویژه تسهیل گران آورده شده است، باشیوه های عملی بامربیان حاضردربرنامه به اشتراک گذاشته شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه