× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سازمان بسیج شهرداری تهران در راستای کمک به روند درمان بیماران مبتلا به کرونا و تقویت قوای جسمی کادر پزشکی بیمارستان‌های تهران با مشارکت گروه جهادی در قالب طرح خادم منتظر، روزانه دو هزار بطری آبمیوه طبیعی تولید می‌کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، مجتبی سالک رئیس […]

سازمان بسیج شهرداری تهران در راستای کمک به روند درمان بیماران مبتلا به کرونا و تقویت قوای جسمی کادر پزشکی بیمارستان‌های تهران با مشارکت گروه جهادی در قالب طرح خادم منتظر، روزانه دو هزار بطری آبمیوه طبیعی تولید می‌کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، مجتبی سالک رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: بسیجیان شهرداری تهران در قالب طرح خادم منتظر، همزمان با ولادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام تاکنون، برای بیمارستان‌های محل بستری بیماران مبتلا به کرونا، آبمیوه طبیعی تولید می‌کند.

مجتبی سالک در خصوص فعالیت‌های این گروه جهادی اظهار داشت: این آب‌میوه‌ها برای بیماران، پرستاران و پزشکان بیمارستان‌های محل بستری بیماران مبتلا به کرونا در تهران ارسال می‌شود و می‌توان گفت روزانه حداقل به هشت بیمارستان‌ تهران خدمت‌رسانی داریم.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: بسیجیان گروه جهادی خادم منتظر در ایام اربعین نیز نسبت به ساماندهی موضوعات خدماتی، نظافت و رفت و روب، , امدادی و فرهنگی در مسیر پیاده روی نجف به کربلا اقدام کرده اند, اکنون با تهیه آب پرتقال و انبه تلاش می‌کنند تا در روند بهبودی این بیماران و همچنین افزایش توان بدنی کادر پزشکی سهمی داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم و خیرین برای مشارکت در این اقدام می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به این گروه جهادی اهدا کنند.

گفتنی است، علاقمندان به مشارکت در این طرح می توانند کمک های خود را به شماره کارت 6273811137353923 بانک انصار به نام گرو جهادی موکب 707 واریز نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه