× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سخنگوی شهرداری تهران گفت: در این رویداد میزبان ۱۵ شهر و پنج سازمان بین المللی بزرگ هستیم و همچنین حضور پررنگ کلانشهرهای ایران و مجمع کلانشهرها بر هم‌افزایی داخلی و حرکت یکپارچه مدیران شهرها کمک خواهد کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از تهران پرس،صبح امروز،سیزدهم تیرماه،نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران» در مراسمی با حضور مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران،علیرضا زاکانی شهردار تهران،معاونین شهرداری و شهرداران مناطق ۲۲ گانه شهر تهران،شهرداران و برخی سفرای کشورهای خارجی کار خود را در بوستان گفتگو تهران آغاز کرد.

عبدالمطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران افزود: با همین رویکرد،تهران باید شهر تلاش و سرزندگی باشد و در ابتدای قرن جدید به سمت چشم انداز کلیدی خود یعنی «کلانشهر الگوی جهان اسلام» حرکت کند، این مهم در کنار عزم شبانه روزی مدیریت شهری بدون تعامل سازنده و دیپلماسی شهری هدفمند، امکان پذیر نخواهد بود.

محمدخانی تأکید کرد: مدیریت شهری در دوره جدید به دنبال انتقال دانش، فناوری‌های نوین، صادرات خدمات فنی و مهندسی و همچنین تعامل فرهنگی و هویتی به سایر شهر‌ها است.

به گفته وی، بر همین اساس در این رویداد بزرگ میزبان ۱۵ شهر و پنج سازمان بین المللی بزرگ هستیم همچنین حضور پررنگ کلانشهرهای ایران و مجمع کلانشهرها بر هم‌افزایی داخلی و حرکت یکپارچه مدیران شهرها کمک خواهد کرد.

محمد خانی با بیان اینکه از طرفی دیگر در سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرینی، ضلع مکمل این نمایشگاه حضور شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی است، گفت: در این میان، پنل‌های تخصصی با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز تخصصی در مجموعه شهرداری تهران در بخش جنبی درحال برگزاری است.

وی در ادامه اضافه کرد: برهمین اساس در این رویداد بزرگ میزبان ۱۵ شهر و پنج سازمان بین المللی بزرگ هستیم. همچنین حضور پررنگ کلانشهرهای ایران و مجمع کلانشهرها بر هم‌افزایی داخلی و حرکت یکپارچه مدیران شهرها کمک خواهد کرد. در این بخش نیز میزبان هشت کلانشهر بزرگ در نمایشگاه هستیم.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با بیان اینکه از طرفی دیگر در سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرینی، ضلع مکمل این نمایشگاه حضور شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی است، گفت: در این میان، پنل‌های تخصصی با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز تخصصی در مجموعه شهرداری تهران در بخش جنبی درحال برگزاری است.

لازم به توضیح است،در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران، مناطق ۲۲ گانه، معاونت‌ها، شرکت‌های تابعه و استارتاپ‌ها دارای غرفه هستند.

این نمایشگاه از امروز سیزدهم  لغایت هفدهم تیرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ میزبان علاقمندان خواهد بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه