× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رییس بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان اسلامشهر گفت: با وجود مراجعات بسیار زیاد شهروندان متأسفانه در بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر تنها یک پزشک عفونی حضور دارد که قبلا هم مکاتبات مکرر جهت تأمین و اعزام پزشکان متخصص عفونی به این بیمارستان انجام شده است.

به گزارش خبرنگار گروه سلامت ثمره نیوز،علی اکبر معدنی پور رییس بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان اسلامشهر در حاشیه جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا این شهرستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ثمره نیوز گفت: دانشگاه علوم پزشکی جهت پوشش خدمت رسانی درمانی به بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان اسلامشهر فاقد بیمارستان بوده و تنها بیمارستان دولتی فعال در این شهرستان فقط بیمارستان امام رضا(ع) می باشد.

وی با شاره به مراجعات بیماران در موج اول ویروس منحوس کرونا گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا بیمارستان امام رضا(ع) کاملا دراختیار بیماران کرونایی قرار گرفت حتی در اسفند و فروردین ماه تمامی ظرفیت بیمارستان جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی به کار گرفته شد.

 

معدنی پور در ادامه افزود:هم اکنون ۸۵ درصد بیماران مراجعه کننده سرپایی و بستری شوندگان کسانی هستند که به ویروس کرونا مبتلا شده اند در این فاصله هم تعداد بسیار زیادی از پرسنل و پزشکان بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر مبتلا به ویروس کرونا شدند .

رییس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر اظهار داشت:با وجود مراجعات بسیار زیاد شهروندان متأسفانه در بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر تنها یک پزشک عفونی حضور دارد که قبلا هم مکاتبات مکرر جهت تأمین و اعزام پزشک متخصص عفونی به این بیمارستان انجام شده که تا کنون هیچ مساعدتی صورت نگرفته و به دلیل ابتلای تنها پزشک متخصص عفونی به ویروس کرونا و فشار بسیار بالای خدمت رسانی واقعا ما نگران سلامتی این پزشک هستیم که ما را دچار مشکلات فراوانی کرده است.

وی ضمن تشکر از حضور گروه های جهادی و خود جوش مردمی افزود: تا کنون از سوی گروه های جهادی و خیرین برخی تجهیزات ازجمله ماسک،گان و دیگر تجهیزات ایمنی و فردی برای بیمارستان ارسال شده است.

معدنی پور در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: متولی درمان در همه مناطق و شهرستان ها  دانشگاه های علوم پزشکی هستند و در منطقه اسلامشهر دانشگاه علوم پزشگی تهران متولی درمان می باشد،لذا ما تقاضا داریم که دانشگاه علوم پزشکی جهت تأمین پزشک متخصص عفونی به صورت ثابت در بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر مساعدت های لازم را انجام دهد.

 

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه