× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار پیشوا خطاب به مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران گفت: فعالیت چشمگیر، تلاش و کوشش موثر همراه با صداقت و اهتمام برای رفع مشکلات و مسائل در حوزه خدمت رسانی و محرومیت زدایی که نشان از تدبیر و برنامه ریزی منسجم، سازماندهی و حسن تدبیر جنابعالی دارد ستودنی است.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ فرماندار شهرستان پیشوا طی حکمی به رسم یادبود از حمایتهای مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران در راستای کاهش خاموشی های سطح شهرستان تقدیر کرد.

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای قاسم شهابی

مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق استان تهران

سلام علیکم

خدمت بی منت به مردم، ردای پرافتخاری است که خداوند بر دوش خدمتگزاران صدیق خویش نهاده تا خود را وقف آنان کنند. نیکانی با عمل خالصانه در مسیر خشنودی و رضایت بندگانش گام برمی دارند و در این مسیر پرتلاطم از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند.

فعالیت چشمگیر، تلاش و کوشش موثر همراه با صداقت و اهتمام برای رفع مشکلات و مسائل در حوزه خدمت رسانی و محرومیت زدایی که نشان از تدبیر و برنامه ریزی منسجم، سازماندهی و حسن تدبیر جنابعالی دارد ستودنی است.

بدین وسیله از تلاش های ارزشمند و خدمات شایسته جنابعالی در مدیریت، راهبری و حمایت از شرکت توزیع برق شهرستان پیشوا سپاس و قدر دانی نموده و موفقیت و بهروزی شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

ابراهیم تاجیک نوری

فرماندار شهرستان پیشوا

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه