× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در ادامه طرح سپاس و طی مراسمی با محوریت تقدیر از مدافعان سلامت ، شهردارمنطقه 13 به همراه مسئولان شهری منطقه و شورایاران در بیمارستان بو علی حاضر شدند . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، با برگزاری مراسمی با محوریت تقدیر از مدافعان سلامت ،مرتضی رحمان زاده […]

در ادامه طرح سپاس و طی مراسمی با محوریت تقدیر از مدافعان سلامت ، شهردارمنطقه 13 به همراه مسئولان شهری منطقه و شورایاران در بیمارستان بو علی حاضر شدند .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، با برگزاری مراسمی با محوریت تقدیر از مدافعان سلامت ،مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ، روسای آتشنشانی ، کلانتری 128 تهران نو، آموزش و پرورش و.. با رعایت موازین بهداشتی گرد هم آمدند تا از کادر پزشکی ، پرستاران و مجموعه پرسنل که در راه مبارزه با کرونا قدم برمی دارند ، قدردانی و حمایت خود را از این عزیزان در مسیر مبارزه با این بیماری اعلام کنند.

شهردار منطقه در بازدید از بیمارستان بوعلی با تقدیر از تلاش‌های مدافعان سلامت گفت: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، کادر پزشکی ، پرستاران و مجموعه پرسنل در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ایستاده‌اند تا این بیماری ریشه کن شود.

وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت ، زحمات این بزرگواران را قابل تقدیر توصیف کرد و افزود: مجموعه پرسنل درمانی با وجود کاستی هایی که دارند در رسیدگی به بیماران و ارائه خدمات به آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند.

شهردار منطقه از درگاه خداوند متعال برای این قهرمانان صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا ،سلامت و بهبودی مسئلت کرد.

در پایان این مراسم نیز ، رئیس بیمارستان بوعلی نیز از توجه شهردار منطقه و ارائه خدمات صورت گرفته ،متقابلا قدردانی کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه