× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 از تشکیل ستاد هماهنگی اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه2 تهران، با اعلام این خبر طی حکمی یوسف مزارعلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه […]

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 از تشکیل ستاد هماهنگی اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه2 تهران، با اعلام این خبر طی حکمی یوسف مزارعلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه را به سمت رئیس این ستاد منصوب کرد.

شهردار منطقه 2با تاکید بر رعايت ملاحظات پيشگيرانه طبق شيوه نامه هاي ابلاغي وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي و انجام فعاليتهاي مورد نياز از جمله ابلاغ دستورالعمل مراقبت و كنترل بيماري كرونا ويروس به تمامي واحدها توسط این ستاد گفت: گندزدايي و ضدعفوني نمودن تمامي ساختمانهاي شهرداري منطقه، بكارگيري تمامي ظرفيتهاي تبليغاتي شهرداري منطقه اعم از بيلبورد و پرتابلهاي شهري، تلويزيونهاي شهري در راستاي اطلاع رساني گسترده در اين زمينه با محوريت پيامهاي مورد تائيد اداره كل سلامت، آموزش نيروي انساني شاغل در منطقه و همچنين آموزش شهروندان در سراي محلات، مدارس، مساجد و.. از طريق خانه هاي سلامت مستقر در سطح منطقه از جمله اقداماتی است که در دستور کار این ستاد قرار گرفته است.

کشت پور با بیان اینکه ستاد مديريت بحران منطقه به منظور پشتيباني لجستيك در حوزه درمان آمادگی کامل دارد افزود: این ستاد با واحدهاي درمانگاههاي شركت شهر سالم و مراكز بهداشتي و درماني وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي مستقر در سطح منطقه تعاملی همه جانبه دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه