× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: تسخیر لانه جاسوسی فتح اولین باب شکستن استخوان های آمریکا بود و به زودی شاهد فروپاشی آمریکا و محو کامل اسرئیل از روی نقشه کره زمین خواهیم بود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ری،  سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان که با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر مسئولین برگزار شد، گفت:امروز به واسطه قدرت نظام و نقش بی بدیل ایران اسلامی در مناسبات منطقه ای و بین المللی، دیگر آمریکایی ها گزینه ای روی میز ندارند و بجای تهدید در حال ترک منطقه هستند.

وی بیان کرد: به واسطه پشتیبانی ملت ایران از نظام جمهوری اسلامی ایران امروز نیروهای نظامی کشور به یکی از قدرت های منطقه و جهان تبدیل شده اند و آمریکایی ها می دانند که نمی توانند مانند گذشته هر چه که بخواهد بر سر مردم ایران و منطقه بیاورند.

سردار ذوالقدر ادامه داد: تسخیر لانه جاسوسی فتح اولین باب شکستن استخوان های آمریکا بود و به زودی شاهد فروپاشی آمریکا و محو کامل اسرئیل از روی نقشه کره زمین خواهیم بود.

فرمانده سپاه سیدالشهدا تاکید کرد: خوشبختانه ملت های منطقه نیز با تاسی از ملت ایران امروز بیدار شده اند و در مقابل زیاده خواهی های آمریکا و اسرائیل ایستاده اند به  طوری که جوانان فلسطینی پس از ۷۰ سال مبارزه با سنگ امروز توانایی تولید و شلیک انواع موشک را به اسرائیل پیدا کرده اند.

سردار ذوالقدر توضیح داد: ارسال محموله های سوختی ایران به لبنان با تمام محدودیت ها و تحریم های آمریکا، موشک باران گنبد آهنین اسرئیل توسط جوانان فلسطینی، مقاومت ملت یمن، عراق و سوریه همگی مبین این است که آمریکایی ها جایگاهی در خاورمیانه ندارند.

وی بیان داشت: استکبار جهانی در گذشته با جنگ، موشک، هواپیما، بمب و انواع تجهیزات نظامی به دنبال تسخیر مردم جهان بود اما امروز سیاست هایشان عوض شده و از جنگ نرم و ابرازهایی مانند فضای مجازی، ماهواره و انواع رسانه های دیگر به دنبال تسخیر جوانان هستند.

سردار ذوالقدر گفت: خانواده ها باید با تربیت دینی و ترویج الگوهای ایرانی و اسلامی در مقابل تهاجم فرهنگی استکبار جهانی مقابله کنند و نسل مومن و انقلابی پرورش دهند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه