× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در پی برگزاری مسابقه نقاشی ، شهری که من دوست دارم و انتخاب برگزیدگان ، نقاشی های برتر کودکان ساکن منطقه 13 تهران به مناسبت هفته کودک بر دیوارهای محدوده منطقه نقش می بندد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی کودکان با عنوان ” شهری که من دوست دارم” در سال گذشته و معرفی برگزیدگان این مسابقه افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته ملی کودک ، نقاشی های برتر کودکان ساکن منطقه ۱۳ با انتخاب محلی مناسب در محدوده ترسیم و در معرض دید عموم قرار می گیرد.

وی در خصوص ویژه برنامه های مناسبتی و فرهنگی هفته ملی کودک اظهار داشت :با توجه به تازه ترین دستور العمل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و خودداری از اجتماع و عدم اجرای برنامه ها و فعالیت ها به صورت حضوری، کلیه برنامه های این منطقه در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به پیش بینی و تدارک۲۳ عنوان برنامه تصریح کرد: این برنامه ها در قالب طراحی و اجرای بازی خلاقانه، مسابقه ، ساخت کاردستی ، جمع آوری دلنوشته ، تهیه و نشر پوستر آموزشی ، ارسال فایل صوتی و تهیه کلیپ ، اجرای نمایش کوتاه خانوادگی ، نمایشگاه مجازی دستاوردها ، تور مجازی گردشگری ، دابسمش و پانتومیم و.. اجرا می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه