× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار اسلامشهر از تحقق یافتن ۸۲ درصد از بودجه شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر،محسن حمیدی شهردار اسلامشهر در سی و چهارمین نشست رسمی شورا که با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران شهری و اصحاب رسانه برگزار شد ضمن تقدیر از اعضای شورای شهر که پشتیبان اجرایی مجموعه شهرداری هستند، اظهار داشت: اگر اتفاق خوبی در شهر افتاده قطعاً اعضای شورا موثر بوده اند و با حضور شورای یکدست و بی‌حاشیه مجموعه مدیریت شهری توانسته کارهای بزرگی به انجام برساند.

وی گفت: امروز که سازمان میادین و مشاغل شهری طی سال ۱۴۰۱ با افزایش درآمد در حدود ۴۰۰ درصدی می تواند هزینه سازمان دیگر را هم تامین کند نشان از وجود ید واحده در مجموعه مدیریت شهری است.

حمیدی با اشاره به پروژه اصلاح هندسی میدان نماز تاکید کرد: این پروژه دارای ۴ تقاطع غیر همسطح است که مراحل طراحی آن در حال انجام و شرکت مشاور تا یک ماه آینده طرح تهیه شده را تحویل شهرداری می دهد که پس از تایید و اخذ مجوز از شورا مرحله برگزاری مناقصه تعیین و نحوه انجام کار عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

شهردار اسلامشهر در خصوص طرح اصلاح هندسی میدان قائم(عج) نیز افزود: مطالعات طرح اصلاح هندسی میدان قائم انجام شده و درصورت همکاری بیشتر شهرستان بهارستان این طرح در صورت اجرا مانند اصلاح هندسی میدان نماز بسیار اثرگذار بوده و بار ترافیکی مسیر را کاهش میدهد.

وی با اشاره به لایحه پیشنهادی شهرداری در خصوص تصویب بیلان و عملکرد مالی شهرداری اسلامشهر و سازمانهای تابعه خاطرنشان کرد: بیلان و عملکرد تجمیعی شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ شامل درآمدها و هزینه ها به تفکیک فصول اقتصادی، تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی شهرداری اسلامشهر و سازمان های تابعه و پرداخت هزینه در حدود اعتبارات بودجه مصوب تنظیم گردیده و ۸۲ درصد از بودجه شش ماهه نخست سال ۱۴۰۱ تحقق یافته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه