× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بیمه سلامت، از تجویز الکترونیکی نسخ در حدود 11 هزار مطب در سطح کشور خبرداد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،محمد هاشمی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در حال حاضر با اقدامات انجام شده حدود ۱۱ هزار مطب در سطح کشور به صورت الکترونیک نسخه تجویز می‌کنند در حالی که سال گذشته تنها ۲۰۰ هزار نسخه تجویز می‌شد که تحقق این موضوع موفقیت بزرگی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به سایر دستگاه‌های اجرایی کشور بی نظیر است بیان کرد: برنامه عملیاتی به نحوی است که متغیر ها نمی توانند هیچ تصرفی در ماهیت آن ایجاد  کنند.

هاشمی همدلی و همراهی تمام ارکان حوزه سلامت را در تحقق اهداف بیمه سلامت مهم ارزیابی کرد و افزود: اقداماتی نظیر اجرایی شدن راهنماهای بالینی، رفع همپوشانی بیمه‌ای، اصلاحات انجام شده در طرح بیمه رایگان، ارزیابی وسع از مهمترین اقداماتی است که اگر انجام نمی‌شد، سازمان بیمه سلامت با زیان انباشته بسیاری مواجه می‌شد.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تمام این اقدامات باعث شد که مراکز درمانی طرف قرارداد در وضعیت مطلوبی قرار گیرد و از زیان انباشته تا حدود زیادی جلوگیری شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه