× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ تهران گفت: آسانسور پل عابر پیاده واقع در ابتدای زیرگذر گیشا با هدف استفاده حداکثری شهروندان از این ظرفیت نصب و آماده بهره‌برداری است

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ تهران، امیرحسین حیدرنیا معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه۲ ، با اعلام این خبر گفت: پس از بازگشایی زیرگذر گیشا، مشکل تردد عابر پیاده یکی از دغدغه‌های اصلی در این زیرگذر بود و با توجه به نیاز شهر و اهمیت ارتقای ایمنی و تسهیل در رفت و آمد شهروندان طی ماه‌های اخیر پل عابر پیاده در ابتدای زیرگذر نصب و به بهره برداری رسید.

وی افزود: پل عابر پیاده به طول ۶۱ متر در بزرگراه جلال آل احمد ابتدای زیرگذر گیشا با هدف ایمن‌سازی شبکه بزرگراهی و کاهش تداخل سواره و عابر پیاده وتردد عرضی عابرین احداث شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه۲ گفت: با توجه به حجم بالای تردد عابران پیاده در این محدوده، آسانسورهای پل عابر پیاده با هدف استفاده حداکثری شهروندان از این ظرفیت نصب و آماده بهره‌برداری شد.

حیدر نیا بااشاره به وجود ۶۶ دستگاه پل عابر پیاده در سطح منطقه افزود: درحال حاضر از این تعداد ۱۰ دستگاه پل مکانیزه هستند که با بهره برداری ازآسانسور پل مذکور این تعداد به ۱۱ مورد افزایش می یابد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه