× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

طی مراسمی که از سوی مدیریت شهری احمدآبادمستوفی‌ برگزار شد، از خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال شهرستان اسلامشهر و شهر و بخش احمدآبادمستوفی به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری احمدآباد مستوفی،طی مراسمی که از سوی مدیریت شهری احمدآبادمستوفی‌ برگزار شد، از خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال شهرستان اسلامشهر و شهر و بخش احمدآبادمستوفی به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

مصطفی ترکاشوند شهردار احمدآباد مستوفی با تشریح جایگاه بسیار مهم و تأثیرگذار خبرنگاران در انعکاس اقدامات انجام شده در جهت خدمت به شهروندان و امید آفرینی در جامعه از آنها به عنوان سفیران خبر یاد کرد.

ترکاشوند گفت:خبرنگاران و اصحاب رسانه غیر از اطلاع رسانی و شفاف سازی و آگاه سازی اخبار و وقایع که برعهده دارند،نقش پر رنگ و تأثیر گذاری هم در عرصه فرهنگ سازی ارزش ها دارند.

در پایان مراسم عبدالرضا قالبی رئیس شورای شهر و مصطفی ترکاشوند شهردار احمدآبادمستوفی‌ در این جلسه با قدردانی از خبرنگاران فعالی که در حوزه شهری احمدآباد مستوفی‌ و انعکاس اخبار و گزارشات مدیریت شهری فعالیت میکنند، به پاس انجام نیک رسالت سنگین و مهم خبرنگاری با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل نمودند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه