× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

عضو شورای اسلامی شهر تبدیل اسلامشهر به شهر ایده آل را از اولویت های شورای ششم عنوان کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر،مهدی محمودی جاوید عضو شورای اسلامی شهر اظهار داشت: با شکل گیری جامعه شهرنشینی و زندگی اجتماعی همواره بحث اشتغال و کسب درآمد برای امرار معاش و گذران زندگی یکی از مهمترین دغدغه های بشر محسوب می شده و در این راستا مسئولین و مدیران شهری در مسیر فراهم کردن بستر ایجاد اشتغال گام برداشته و اقداماتی را انجام داده اند.

وی افزود: با توجه به اینکه اسلامشهر در نزدیکی تهران و در مجاورت دو آزادراه جنوب و شمال کشور و فرودگاه امام خمینی(ره) و با پتانسیل های بالقوه در بهترین منطقه جغرافیایی در سطح کشور قرار دارد، می‌طلبد تا در این دوره شورا با استفاده از نظر اساتید و نخبگان و کارشناسان مجرب اسلامشهر را به شهر ایده آل در همه زمینه ها تبدیل کنیم.

جاوید با اشاره به ضرورت اشتغال زایی جوانان تاکید کرد: در جهت ایجاد اشتغال با تاسیس شهرک صنعتی در زمین های بلااستفاده و بایر اطراف شهر در یک بازه زمانی کوتاه می توانیم با اشتغالزایی برای شهروندان و جوانان، مشکلات و معضلات بیکاری را مرتفع سازیم.

عضو شورای اسلامی شهر ادامه داد: احداث باشگاه ورزشی برای ورزشکاران بین‌المللی و مدال‌آور شهرمان با امکانات روز دنیا هم می تواند یکی از دغدغه‌های این قشر جوان و قهرمان که با پشتکار و زحمت مضاعف برای تمرین حرفه‌ای به باشگاه‌های خارج از شهر می‌روند، بکاهد و بستری برای درآمد زایی و اشتغال قهرمانان ورزشی در اسلامشهر فراهم سازد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از موضوعاتی که باید در اولویت کار شورا باشد، افزایش بودجه اختصاص یافته به پسماند و خدمات شهر در بودجه سال ۱۴۰۱ است، تا با ارائه خدمات بهینه رفاه را برای شهروندان به ارمغان آورد.

جاوید با تاکید بر اینکه سیاست کلی شورای ششم تکمیل و ادامه دادن پرقدرت عملیات اجرایی پروژه های نیمه تمام عمرانی است، خاطرنشان کرد: با اتفاقات خوبی که در روند اجرای برنامه های در حال اجرا افتاده در تلاش هستیم تا منابع مالی مناسبی برای حوزه‌های مختلف شهری اعم از عمرانی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و… فراهم و ساماندهی کنیم، در شورای ششم پروژه‌های عمرانی بر اساس اولویت سنجی و نیازسنجی آغاز می‌شوند و باید بر اساس نیاز های مردمی تعریف شود

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه