× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

 فرمانده انتظامی استان ازاتخاذ تمهیدات ویژه برای تامین نظم و امنیت مسیر تردد زوار اربعین حسینی (ع) خبر داد

به گزارش ثمره نیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار ” کیومرث عزیـــــزی” ، در جلسه قرارگاه امام علی (ع) که با موضوع تمهیدات امنیتی و انتظامی پیاده روی بزرگ روز اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که با حضور جمعی از مسئولان ادارات و سازمان های نظامی شهرستان های هفتگانه شرق استان تهران در محل سالن فجر ستاد انتظامی استان برگزار شد بیان داشت: یکی از اولویت های اصلی پلیس در حال حاضر خدمت به زوار اربعین حسینی (ع) است.

وی افزود: به منظور هرچه بهتر و باشکوه برگزار شدن مراسم جاماندگان پیاده روی اربعین حسینی(ع) ماموران انتظامی، ماموران پلیس راه و پلیس راهور در تمامی نقاط و مسیرهای پیاده روی عزاداران حضور یافته و به یاری خداوند تا پایان این مراسم در صحنه حاضر خواهند بود.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: همچنین از عزاداران گرامی می خواهم که ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی به توصیه ها و هشدارهای انتظامی نیز توجه داشته و خانواده هایی که با فرزندان خردسال خود در این مراسم شرکت کردند هم مراقبت لازم را از فرزندان خود بعمل آورند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در ادامه با بیان برخی از چالش های زیر ساختی برای خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان از سازمان های خدماتی و امدادی خواست در روز مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی (ع) نسبت به انجام وظایف و خدمات خود اقدام نمایند.

وی همچنین با بیان اینکه کاربران سامانه پلیس ۱۱۰ آماده خدمت رسانی به امدادخواهی شهروندان هستند به مردم توصیه کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران پلیس اطلاع دهند تا در سریع ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.

سردار عزیزی در خاتمه با تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری مطلوب سازمان ها و دستگاه ها در خدمت رسانی مطلوب به شهروندان خاطر نشان کرد: پلیس با تمام وجود پای کار تامین امنیت و آرامش مردم است و لحظه کوتاه نخواهد آمد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه