× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 13 از شستشو،گند زدایی و رنگ آمیزی بیش از850 مخزن و زیرمخزنی در محدوده منطقه خبر داد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، سید مهدی صالح زاده ، معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر گفت […]

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 13 از شستشو،گند زدایی و رنگ آمیزی بیش از850 مخزن و زیرمخزنی در محدوده منطقه خبر داد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، سید مهدی صالح زاده ، معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر گفت : باتوجه به نزدیکی پایان سال و نوروز، طرح شستشو،گند زدایی و رنگ آمیزی مخازن و زیرمخزنی ها ،با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی، کاهش پراکندگی زباله های شهری در معابر عمومی، حفظ بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماریها و همچنین جلوگیری از پراکندگی مواد آلوده و حفظ بهداشت محیط زیست در دستور کار این حوزه قرار گرفت که هم اکنون در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه تمام زیر مخزنی ها نیز رنگ آمیزی و جانمایی شد، افزود: تمامی مخازن سطح منطقه با مواد ضدعفونی کننده هر روزه ضد عفونی و مخازنی که امکان استفاده مجدد از آن ها بود، پاکسازی، شستشو و رنگ آمیزی شدو همچنین مخازن جدید در معابری که فاقد مخزن بود هم ، نصب شد.

صالح زاده هدف از این اقدام را جلب رضایت شهروندان عنوان کرد و اظهار داشت : با برنامه ریزی منظم و هدفمند نسبت به رنگ آمیزی مخازن فان که نیاز به بازسازی دارند اقدام و این طرح تا پایان هفته جاری به اتمام می رسد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه