× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

پروژه گازرسانی روستاهای همه سین و هاجر آباد واقع در حریم شهرداری منطقه 13 با حضور فرماندار تهران ، شهردار منطقه و جمعی از مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، آئین افتتاح و بهره برداری از شبکه گاز رسانی روستاهای همه سین و هاجرآباد با حضور عیسی فرهادی فرماندار تهران، مجتبی شکری شهردار منطقه۱۳، فرنیاپور بخشدار مرکزی تهران، توکلی مدیرعامل شرکت گاز استان تهران اعضای شورای اسلامی روستاهای همه سین و هاجرآباد، ائمه جماعات، خانواه معظم شهدا و جمعی از مسئولین کشوری و لشگری صبح امروز نهم شهریور ماه برگزار شد .

عیسی فرهادی فرماندار تهران در این مراسم ضمن تقدیر از شهردار منطقه۱۳ به‌منظور رسیدگی به امور و تسریع در امر گازرسانی به این روستاها گفت: روستاهای «همه سین» و «هاجر آباد» از آخرین روستاهایی است که گازرسانی ۱۰۰ درصد در آن‌ها انجام شد و آماده انشعاب به مردم است.


مجتبی شکری شهردار منطقه۱۳ نیز در حاشیه این مراسم با بیان اینکه گاز، یکی از پیشران های توسعه محسوب می شود و امیدوارم با روشنایی گاز شاهد ایجاد امید در روستاهای همه سین و هاجر آباد باشیم، دستیابی به این مهم را به مردم منطقه تبریک گفت.

گفتنی است در این مراسم معاون استاندار و فرماندار تهران با اهدای لوح از شهردار منطقه۱۳ به جهت مساعدت ها، توجه و زحمات بی شائبه و موثر وی در امر خدمت رسانی و اجرای پروژه گازرسانی قدردانی کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه