× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل متروی تهران گفت:ورودی اصلی در ضلع جنوب غربی و همچنين سالن اصلي فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در ایستگاه تقاطعي مهدیه در هفته جاري به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، علی امام مدیرعامل شرکت مترو از بهره‌برداری از ورودی اصلی ایستگاه مهدیه واقع در ضلع جنوب غربی تقاطع خیابان‌های مولوی و ولیعصر (عج) در هفته جاری خبر داد و عنوان کرد: سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در این ایستگاه نیز همزمان به بهره‌برداری می‌رسد.

او در ادامه گفت: با بهره‌برداری از این ورودی، دسترسی شهروندان به هر دو سکوی خط ۷ تسهیل می‌شود؛ این در حالی است که پیش‌ازاین شهروندان تنها از طریق ورودی جنوب شرقی، امکان دسترسی به سکوی قائم در خط ۳ و سکوی بسیج در خط ۷ را داشتند و برای دسترسی به سکوی آزادگان در خط ۳ و سکوی میدان صنعت در خط ۷ باید با استفاده از پله‌برقی به سالن اصلی فروش بلیت مراجعه می‌کردند.

مدیرعامل شرکت مترو خاطرنشان کرد: با افتتاح این ورودی، تعداد ۱۰ دستگاه پله‌برقی ( شامل ۸ دستگاه در ورودی و ۲ دستگاه در دسترسی به سالن اصلی فروش بلیت) به سمت سکوها افتتاح خواهد شد. با بهره‌برداری از ورودی ضلع جنوب غربی ایستگاه مهدیه، امکان بهره‌برداری از سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در این ایستگاه نیز فراهم خواهد شد.

گفتنی است ایستگاه مهدیه با مساحت سرپوشیده ۱۸۴۰۰ مترمربع، یک ایستگاه تقاطعی میان خطوط ۳ و ۷ متروی تهران است که در ضلع جنوب شرق چهارراه امیریه، تقاطع خیابان‌های مولوی و ولی‌عصر (عج) قرار دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه