× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

علي امام از بهره برداري از ورودي شمال غربي ايستگاه ميدان شهدا از صبح امروز خبر داد و گفت: بهره برداري از اين ورودي دسترسي را براي شهروندان به ميدان شهدا، خيابان ناصري ، بخش شمال ميدان شهدا و نيز خيابان 17 شهريور تسهيل مي كند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي […]

علي امام از بهره برداري از ورودي شمال غربي ايستگاه ميدان شهدا از صبح امروز خبر داد و گفت: بهره برداري از اين ورودي دسترسي را براي شهروندان به ميدان شهدا، خيابان ناصري ، بخش شمال ميدان شهدا و نيز خيابان 17 شهريور تسهيل مي كند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل شركت راه آهن شهري تهران حومه(مترو)، علي امام مديرعامل اين شركت از بهره برداري از ورودي شمال غربي ايستگاه ميدان شهدا از صبح امروز خبر داد و عنوان كرد: اين ورودي امكان تردد شهروندان را از يك سوي خيابان به سوي ديگر نيز ميسر مي كند. در نتيجه شهروندان براي ورود به ايستگاه ميدان شهدا از 2 ورودي استفاده كرده و به اين صورت از ازدحام جمعيت كاسته مي شود.

او در ادامه گفت: با راه اندازي اين ورودي همچنين تخليه اضطراري شهروندان در شرايط احتمالي با سهولت بيشتري امكان پذير است.

مديرعامل شركت مترو تاكيد كرد: با توجه به اين كه ايستگاه ميدان شهدا، ايستگاهي تقاطعي در خطوط 4 و 6 است، بهره برداري از اين ورودي دسترسي را براي شهروندان به خيابان ناصري ، بخش شمال ميدان شهدا و نيز خيابان 17 شهريور تسهيل مي كند.

او همچنين به راه اندازي 2 دستگاه پله برقي همزمان با افتتاح اين ورودي در بخش شمال غربي ايستگاه ميدان شهدا نيز اشاره كرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه