× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده سپاه پاکدشت گفت: بصیرت و اگاهی ملت ایران غبار از چهره فتنه و فتنه گران ربود

به گزارش ثمره نیوز؛ شامگاه امروز و با حضور خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران مراسم  یادیاران در مصلی امام خمینی(ره) پاکدشت برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ رضا امجدی فرمانده سپاه ثامن الحجج(ع) پاکدشت با تاکید بر نقش فرهنگ بسیج در جامعه گفت: بسیج معنای فراتر از یک فرهنگ را در خود نهادینه کرده و کالبد آن رنگ حیله های دشمنان را بی رنگ و بی روح می کند.

وی افزود: مردم ایران بسیج را با جان و دل در وجود خود ساختند و این با نگاه داعش دست پرورده آمریکا از بین نمی رود؛ دشمنان برای چند روزی هوای غبارآلود با افکار واهی ساختند اما این بصیرت و اگاهی ملت ایران بود که غبار از چهره فتنه و فتنه گران ربود و بر همه خیالهای پوچ دشمنان را برهمگان روشن ساخت.

فرمانده سپاه ثامن الحجج(ع) پاکدشت با اشاره به اهمیت درک معنای سرباز ولایت بودن،  تصریح کرد: سرباز ولایت بودن و بسیجی ماندن نیاز به اخلاص در نگاه و عمل دارد که در بزنگاه ها دچار شک و تردید نشویم و با صبر به رهنمودهای ولایت بخوبی عمل کنیم.

امجدی در ادامه اذعان داشت: یادیاران برنامه دورهمی بود که طبق برنامه های هفته دفاع مقدس قرار بر اجرا بود اما به دلیل شرایط به امروز موکول شد و امروز در کنار شما یادگاران لحظات ایثار هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان فرق بین عهد و پیمان بستن مردم با امام و شهدا را با انقلابهای رنگین در این فتنه اخیر فهمیدند و این درس جدید ملت شریف ایران بر داعش مسلکان زمان بود که هیچگاه دست شان به ایران اسلامی نمی رسد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه