× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مرکز فابا دومین دفتر نمایندگی خود را در استان اصفهان افتتاح می‌کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از فاباسنتر، این مرکز با هدف گسترش فعالیت‌های خود در سطح ایران و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با فعالان حوزه بانکداری، پرداخت و صنایع مالی کشور، قصد دارد دفترهای خود را در استان‌های مختلف راه‌اندازی کند. به این […]

مرکز فابا دومین دفتر نمایندگی خود را در استان اصفهان افتتاح می‌کند.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از فاباسنتر، این مرکز با هدف گسترش فعالیت‌های خود در سطح ایران و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با فعالان حوزه بانکداری، پرداخت و صنایع مالی کشور، قصد دارد دفترهای خود را در استان‌های مختلف راه‌اندازی کند. به این منظور، نخستین دفتر نمایندگی مرکز فابا در تابستان سال جاری در استان البرز افتتاح شد. به زودی، دومین دفتر نیز برای ارائه خدمات به استان اصفهان و استان‌های هم‌جوار از جمله یزد، کرمان، چهار محال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، در شهر اصفهان آغاز به کار می‌کند.
این مرکز در طول سال‌های گذشته دفترهای نمایندگی خود را در برخی از کشورهای منطقه از جمله ترکیه و شرق آسیا و همچنین کشورهای اروپایی ایجاد کرده است. هدف از راه‌اندازی این نمایندگی‌ها برقراری تعامل و ارتباط نزدیک‌تر با بانک‌ها و شرکت‌های پرداختی و فناورانه فعال در آن کشورهاست. مرکز فابا تلاش می‌کند از این طریق، ضمن شکل‌گیری همکاری‌هایی در راستای حضور سالیانه این مجموعه‌ها در نمایشگاه تراکنش ایران و استانبول، زمینه را برای آشنایی با دستاوردها، محصولات و راه‌حل‌های آنها و انتقال دانش فنی به کشور فراهم کند.
همچنین یکی از محورهایی که در دستور کار مرکز فابا قرار دارد گسترش فعالیت‌های خود در سطح داخلی است. اکنون درخواست‌هایی برای دایر شدن دفترهای این مرکز در برخی استان‌های دیگر کشور از جمله خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی و خوزستان نیز مطرح شده است. مرکز فابا به زودی و پس از راه‌اندازی دفاتر خود در البرز و اصفهان، مقدمات حضور در استان‌های دیگر را نیز فراهم می‌کند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه