× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 11 تهران گفت: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بزرگترین نقاشی از طهران قدیم به ارتفاع 24 و به طول 60 متر که توسط اداره زیبا سازی این منطقه تصویر گری شده است ؛ بر جداره خیابان جمهوری رونمایی خواهد شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی […]

شهردار منطقه 11 تهران گفت: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بزرگترین نقاشی از طهران قدیم به ارتفاع 24 و به طول 60 متر که توسط اداره زیبا سازی این منطقه تصویر گری شده است ؛ بر جداره خیابان جمهوری رونمایی خواهد شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، نصراله آبادیان شهردار منطقه11 تهران، ضمن بیان این خبر افزود: نقاشی دیواری با اجرای تصویری قدیمی از میدان تاریخی حسن آباد که به تأیید سازمان زیبا سازی شهر تهران رسیده،بر روی جداره بیمارستان نجمیه روی دیوار پاساژ بزرگمهر تصویر گری شد.

آبادیان ادامه داد: این نقاشی دیواری که به متراژ 1440 متر مربع اجرا شده است؛ یکی از بزرگترین تصویرهای نقاشی شده از طهران قدیم است که در بخش مرکزی شهر تهران و جایی که در گذشته دور بخشی از حصار ناصری شهر بوده اکران خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه