× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت هفته سلامت و با هدف افزایش روحیه نشاط و شادابی و سلامت خانواده های بسیجیان و آمادگی جسمانی آنان، اولین برنامه کوهپیمایی سال جدید با حضور گسترده فرماندهان، معاونین، مدیران و بسیجیان شهرداری تهران در ارتفاعات کلکچال برگزار می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران،هادی سهامی رییس سازمان بسیج شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: این همایش ساعت ۶ و نیم صبح روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه به منظور افزایش سطح سلامت بسیجیان و خانواده های آنان از پارک جمشیدیه به سمت مزار شهدای گمنام در ارتفاعات کلکچال برگزار و بسیجیان شهرداری پس از حضور در تپه نور الشهداء ضمن قرائت زیارت عاشورا، یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی خواهند داشت.

رییس سازمان بسیج شهرداری تهران با بیان آن که ورزش یک ابزار مهم در زندگی یک بسیجی فعال است که مقام معظم رهبری نیز همیشه روی آن تاکید داشته اند خاطر نشان کرد: هدف ما انجام بهتر رسالتمان است. استقبال بسیجیان ما از این گونه برنامه های ورزشی موجب افزایش شور و اشتیاق و قدرت جسمی و کاهش کسالت و خمودگی در کار و زندگی خواهد شد.

سهامی تصریح کرد: کسانی که به ورزش هایی چون کوهپیمایی و کوهنوردی مشغول هستند در رویارویی با مشکلات به سادگی کوتاه نیامده و آنها را شکست می دهند و مشکلات دنیایی را همچون تپه ای می دانند که به راحتی قابل صعود و رفع و حل شدن است. به عبارت دیگر برکت کوهنوری همان توکل و استقامت در مقابل سختی ها است. کوهنوردی تمرین صبر است.

گفتنی است در این مراسم به نفرات برتر و کوهنوردان برگزیده جوایزی به قید قرعه اهدا خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه