× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر کل بازرسی و ارتباط مردمی استانداری گفت: در راستای دیدارهای چهره به چهره ، میزهای خدمت در فضاها و اماکن عمومی با حضور مدیران استانی و فرمانداران برگزار می گردد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،تقی زاده مدیر کل بازرسی و ارتباط مردمی استانداری اظهار کرد:در راستای دیدارهای چهره به چهره ، میزهای خدمت در فضاها و اماکن عمومی با حضور مدیران استانی و فرمانداران برگزار می گردد.

 

تقی زاده افزود:بمناسبت سال نو میلادی و در راستای توجه به اقشار مختلف جامعه دیدار مردمی استاندار تهران و تعدادی از مدیران دستگاه‌های خدمات رسان و اجرایی در منطقه ۸ تهران ، کلیسای گریگور مقدس برگزار شد.

 

مدیرکل بازرسی و ارتباط مردمی استانداری در ادامه افزود:یکی از شعارها و برنامه های اصلی دولت برای ساختن ایران قوی توجه به تمام گروه‌ها و اقشار مختلف مردم بوده و با رویکرد حل مسائل و مشکلات عمومی و توجه به درخواست ها و نیاز های جامعه نسبت به برگزاری برنامه های ارتباط بی واسطه بامردم و نشست با گروه‌های جامعه برنامه ریزی نموده است.

 

تقی زاده مشاور استاندار اظهار داشت: با توجه به ضرورت توجه به مسائل و مشکلات هموطنان ادیان توحیدی و نیز مذاهب، برگزاری نشست های ارتباط مردمی و گفتگو با آنان را بعنوان یک برنامه مستمر و الگو اعلام نمودند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه