× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،محمدصائبی مدیرکل روابط عمومی استانداری و رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران در جلسه کارگروه اطلاع رسانی ستاد انتخابات با بیان این مطلب که کمیته اطلاع رسانی وظایف مهم و حساسی برعهده دارد و باید از ابتدا تا انتهای انتخابات نقش آفرینی […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،محمدصائبی مدیرکل روابط عمومی استانداری و رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران در جلسه کارگروه اطلاع رسانی ستاد انتخابات با بیان این مطلب که کمیته اطلاع رسانی وظایف مهم و حساسی برعهده دارد و باید از ابتدا تا انتهای انتخابات نقش آفرینی کند گفت: انتخابات وارد فاز عملیاتی و اجرایی خود شده که این موضوع تلاش بیشتر همکاران حوزه روابط عمومی را می طلبد.

 

صائبی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در راستای تولید محتوی انتخابات بیان داشت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با شبکه تهران یک برنامه سلام تهران در شهرستان ورامین و در بازه زمانی باقی مانده تا روز انتخابات ، ۵ برنامه دیگر نیز در شهرستان های دماوند، بهارستان، شهریار، رباط کریم و‌قدس برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: ساخت موشن گرافی های انتخابات کماکان ادامه داشته و در حال انجام است.

 

مدیر کل روابط عمومی استانداری با بیان این مطلب که این موشن گرافی ها بیشتر مفهومی بوده و مستقیما به انتخابات نمی پردازد، بر تولید محتواهای این چنینی توسط دستگاه ها تاکید کرد و‌افزود: نباید فعالیت های ادارات و دستگاه ها محدود به پخش از اخبار ۱۸ شبکه تهران شود و باید تلاش کنیم از تمام ظرفیت های شبکه تهران برای اطلاع رسانی استفاده کنیم.

 

وی با اشاره به شعار “همه با هم برای وطن” که توسط ستاد انتخابات برای انتخابات پیش رو‌تعیین شده است از مدیران روابط عمومی خواست تا از این شعار در تمام‌فضاهای رسانه ای، مکاتبات و… استفاده نمایند.

 

صائبی انتقال اخبار در حوزه رسانه را بسیار حائز اهمیت خواند و با تاکید بر این موضوع که اخبار انتخابات تنظیم مخصوص به خود را دارد،افزود : برای تهیه خبر خوب به سوژه خوب احتیاج است و سوژه مناسب اولین مولفه ای است که ارزش خبری اخبار را ارتقا میدهد.

 

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات از اعضای کارگروه خواست تا شعب اخذ رای که فضای مناسب برای استقرار واحد سیار دارند را جهت پخش از شبکه تهران به این اداره کل معرفی نمایند.

 

در این جلسه جعفری یحیی مدیر روابط عمومی شبکه تهران ، زرین کشاورز مدیر روابط عمومی رادیو تهران ، نراقی پور کارگردان برنامه تلویزیونی شاهدان شهر به ارائه گزارش و اقدامات رسانه ایی مجموعه خود در خصوص انتخابات پرداختند

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه