× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه انتخاب کارگروه‌های تخصصی ۶ گانه شورایاران محله‌های منطقه ٨ تهران با حضور عضو شورای شهر تهران و معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه٨ تهران، افشین حبیب زاده، عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه انتخاب کارگروه‌های تخصصی ۶ گانه شورایاران محله‌های […]

جلسه انتخاب کارگروه‌های تخصصی ۶ گانه شورایاران محله‌های منطقه ٨ تهران با حضور عضو شورای شهر تهران و معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه٨ تهران، افشین حبیب زاده، عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه انتخاب کارگروه‌های تخصصی ۶ گانه شورایاران محله‌های منطقه ٨، گفت:کارگروه‌های تخصصی شورایاری با بررسی مشکلات و مسائل موجود در محله‌های خود می‌توانند از تجارب کارگروه‌های سایر مناطق برای حل مشکلات خود استفاده و تجارب خوب خود را در اختیار یکدیگر بگذارند.

جعفر امیرآبادی زاده، معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه٨ در این جلسه نیز گفت:در این دوره از شورایاری‌ ما شاهد حضور افراد تحصیل کرده و متخصص در امور شهری و مسایل مربوط به آن هستیم و بدون شک با حضور افراد نخبه می‌توان برای حل مشکلات و ارتقای سطح کیفی خدمات دهی به شهروندان محله گام برداشت.

در پایان این جلسه، احکام اعضای شورایاری محله از سوی عضو شورای شهر تهران و معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه اهدا شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه