× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

تم تولد بتمن از تم های بسیار جذاب برای برپایی جشنی خاطره انگیز برای کودک شما است. این تم تولد یادآور کاراکتر محبوب بتمن بوده و فضای تولدی عالی ایجاد می کند.

برگزاری جشن تولد با یک تم تولد خاص، مهمانی شما را زیبا و خاص نموده و تبدیل به خاطره ای به یاد ماندنی می کند. در واقع تمامی وسایل مورد نیاز برای جشن شما دارای یک تصویر خاص و هماهنگ بوده که هر کسی را سر ذوق می آورد. تم های تولد بسیار متنوعی با تصاویر و طرح های جذاب در بازار موجود هستند که می توان از بین آنها یکی را انتخاب کرد. تم تولد بتمن یکی از تم های جذاب به خصوص برای پسر بچه ها است. چی بهتر از آن که جشن خود را با این کارتن محبوب و خاطره انگیز تزئین کرده و این کاراکتر هیجان انگیز را برای فرزند دلبندتان و دوستان او تداعی کنید!

تزیین جشن تولد با تم پسرانه بتمن

پسر بچه ها با شخصیت بتمن خاطرات بسیاری داشته و عاشق او هستند. بتمن یک شخصیت خیالی ابر قهرمان است که به مبارزه با ظلم و فساد موجود در جامعه می پردازد. این شخصیت افسانه ای بسیار محبوب بوده که کارتن، مجموعه تلویزیونی، فیلم، بازی های ویدیویی و کتاب های کمیک متعددی بر مبنای آن ساخته شده و وجود دارد. از آن جا که شخصیت بتمن برای بسیاری از کودکان به خصوص پسر بچه ها بسیار محبوب بوده، این تصویر ایده بسیار هیجان انگیزی برای تم تولد است.

برای خرید تم تولد بتمن دو رنگ مشکی (خاکستری)-زرد یا آبی (سورمه ای)-زرد موجود است که شما می توانید به سلیقه خود انتخاب کنید. تم بتمن با رنگ مشکی- زرد جلوه ای شیک و در عین حال دوست داشتنی به جشن شما داده و یک طیف رنگی خاص ایجاد می کند. از طرفی رنگ سورمه ای-زرد نیز برای بسیاری از کودکان جذاب بوده که هارمونی بسیار دلنشینی در فضای تولد ایجاد می کند و می توانید آن را به عنوان گزینه دیگری مد نظر خود قرار دهید. این دو مجموعه رنگ زیبا باعث شده تم پسرانه بتمن به انتخابی پرطرفدار برای مهمانی های تولد تبدیل شود.

 

برپایی جشنی هیجان انگیز و رویایی با تم تولد بتمن

بتمن شخصیتی ابرقهرمان است که با هنر های رزمی، هوش، اراده ای تسخیر ناپذیر، شجاعت و مهارت به مبارزه با جنایتکاران پرداخته و اسطوره بسیاری از کودکان است. کودکان به خصوص پسران با این شخصیت همزاد پنداری کرده و دوست می دارند همانند او نیرومند و با اراده باشند. شما با انتخاب تم بتمن و آراستن جشن خود با آن، این شخصیت افسانه ای را برای مهمانان و کودک خود یادآوری می کنید. بنابراین فرزند نازنینتان در کنار دوستان ابرقهرمان کوچک خود جشن تولدش را جشن گرفته و به شادی می پردازد. در فروش تم تولد بتمن گزینه های مختلفی ارائه می شوند که شما می توانید آیتم های دلخواه مد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. مواردی که برای برپایی جشن خود می توانید خریداری کنید عبارت اند از:

  • بادکنک ساده، بادکنک هلیومی، بادکنک فویلی تم پسرانه تولد بتمن
  • پیش دستی، بشقاب، لیوان، خلال، کارد کیک بری تم بتمن
  • تاپر، تاج، آویز، گیفت ، کلاه ساده، کلاه تاج دار تم بتمن
  • کارت دعوت، کاغذ افشان، عینک بالماسکه، شمع تولد، سفره تولد تم بتمن
  • ظرف پاپ کورن، چنگال، چاقو، دستمال، نی نوشیدنی تم بتمن
  • بنر، ماسک، ریسه گرد، ریسه پرچمی، ریسه دالبری تم بتمن
  • لیبل بطری، فلش به سمت تولد، رد پا، آویز تم تولد بتمن

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه