× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نظر به شیوع بیماری های واگیر و هشدار وزارت بهداشت مبنی بر عدم تردد غیر ضرور در سطح شهر، اداره آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۳ تهران نسبت به برگزاری تور های ایران گردی و مسابقات اجتماعی به صورت مجازی اقدام کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي […]

نظر به شیوع بیماری های واگیر و هشدار وزارت بهداشت مبنی بر عدم تردد غیر ضرور در سطح شهر، اداره آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۳ تهران نسبت به برگزاری تور های ایران گردی و مسابقات اجتماعی به صورت مجازی اقدام کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه ۱۳ تهران، سجاد سبحانی ، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری با اشاره به شیوع بیماری های واگیر و ضرورت توجه به توصیه های وزارت بهداشت گفت :به همت اداره آموزش های شهروندی منطقه ، لینک تورهای مجازی ایران گردی با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در کانال های اطلاع رسانی سرای محلات و منطقه ارسال شد.

وی در خصوص برگزاری مسابقات اجتماعی به صورت مجازی افزود: این مسابقات با عنوان شهروند خوب با موضوعات زیست محیطی، آپارتمان نشینی، ترافیکی و… برگزار می شود.

سبحانی افزود :این مسابقات از امروز پنجشنبه هشتم اسفند ماه از طريق کانال های اطلاع رسانی سرای محلات آغاز می‌شود.

معاون شهردار منطقه ۱۳ در خصوص نحوه برگزاری مسابقات ادامه داد: متون و پیام هایی با موضوعات شهروندی، محیط زیست،ترافیکی، آپارتمان نشینی و…. در کانال ها ارسال و به بهترین تکمیل کننده این متون از طریق سرای محلات هدايايي اهدا می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه