× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جانشین فرمانده سپاه ناحیه روح الله (ره) از برگزاری بیش از ۴۰ عنوان برنامه و توزیع ۱۱۰۰ بسته کمک معیشتی با عنوان هدیه انقلاب اسلامی در سطح باقرشهر خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از تسنیم،حسن حیدری ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور بخش عمده برنامه‌های بزرگ پیروزی انقلاب امسال با هدف معرفی دستاورد‌های انقلاب اسلامی در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: بیش از ۴۰ عنوان برنامه با محوریت بصیرت‌افزایی و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی همراه با برگزاری مسابقات و اهدای جوایز نفیس برنامه‌ریزی شده که با کمک مردم و دستگاه‌ها و ادارات شهرستان اجرایی خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه روح الله (ره) در ادامه گفت: اعزام کاروان انقلاب اسلامی سیار در محلات و ثابت در میادین، پخش سرود، روایتگری و پرده‌خوانی از سال ۱۳۴۲ تا پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری نمایشگاه خیابان انقلاب توسط حوزه‌های محلات و ادارات و برپایی میز خدمت با عنوان شهید پلارک در ادارات، بخشداری‌ها و شهرداری‌های بخش‌های فشافویه، کهریزک و قلعه نو از مهمترین برنامه‌های دهه فجر امسال است.

حیدری در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد انگیزه در جوانان و معرفی ظرفیت‌های موجود تصریح کرد: مسابقه دوچرخه سواری با شعار امنیت و اقتدار هدیه انقلاب اسلامی توسط حوزه‌های محلات با ۴۲ دوچرخه سوار و همچنین برگزاری مسابقه در فضای مجازی از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جهت ایجاد انگیزه جوانان و مشارکت در برنامه‌ها طراحی شده است.

رئیس ستاد دهه فجر سپاه ناحیه روح الله (ره) در ادامه یادآور شد: به مناسبت ۴۲ سالگی انقلاب ویزیت پزشکی رایگان در حوزه‌های محلات و کانون‌های بسیج برقرار می‌شود و خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به این مراکز از خدمات رایگان برخوردار شوند.

وی ضمن اشاره به دیگر ویژه برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد: تکریم خانواده‌های شهدا همراه با تامین نیازهای روزانه این خانواده‌ها، غبارروبی گلزار شهدا، رژه خودرویی، توزیع بسته‌های بهداشتی و ماسک رایگان از برنامه‌های قابل اجرا در ایام الله دهه فجر است.

حیدری در ادامه تاکید کرد: رزمایش کمک مومنانه در سه بخش شهرستان ری با توزیع ۱۱۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و به عنوان هدیه انقلاب اسلامی و همچنین بازسازی خانه‌های نیازمندان و محرومان در روستای گل‌حصار در دهه فجر به انجام می‌رسد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه روح الله (ره) با بیان این که رزمایش میز مهربانی با واگذاری ۷۰ عدد تبلت به دانش‌آموزان نیازمند بخش کهریزک برگزار می‌شود اظهار داشت: با توجه به بستر سامانه شاد امکان مشارکت دانش‌آموزان در برنامه‌های فضای مجازی مهیا شده که با استفاده از این ظرفیت شهدای دانش‌آموز در برنامه شاد به دانش‌آموزان این منطقه معرفی می‌شوند.

رئیس ستاد برگزاری دهه فجر سپاه ناحیه روح الله (ره) در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه امکان برگزاری راهپیمایی به صورت نفر در این ایام وجود ندارد طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته رژه موتوری از باقرشهر به سمت حرم مطهر امام خمینی (ره)، مانور گروه‌های سرود و همچنین مراسم سنتی تکبیر گویی و نورافشانی در سه بخش شهرستان از جمله ویژه برنامه های ۲۲ بهمن است که از شامگاه ۲۱ بهمن آغاز و تا پایان روز ۲۲ بهمن ادامه دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه