× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

امتحانات پایان ترم خواهران فراگیر قرآن کریم در دارالقرآن شهرداری اسلامشهر برگزار می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی دارالقرآن شهرداری اسلامشهر،آزمون های پایان دوره آموزشی خواهران فراگیر قرآن کریم، از امروز یکشنبه ۲۹ دی ماه لغایت پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه در دو گروه سنی بزرگسال و نوجوان در رشته های […]

امتحانات پایان ترم خواهران فراگیر قرآن کریم در دارالقرآن شهرداری اسلامشهر برگزار می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی دارالقرآن شهرداری اسلامشهر،آزمون های پایان دوره آموزشی خواهران فراگیر قرآن کریم، از امروز یکشنبه ۲۹ دی ماه لغایت پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه در دو گروه سنی بزرگسال و نوجوان در رشته های قرائت قرآن کریم، حفظ قرآن کریم و ترجمه و مفاهیم در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می شود.

در رشته حفظ قرآن کریم  رویا قرشی، فهیمه خدایی، نرگس قاطع اردکانی، معصومه قاطع اردکانی، لیلا ولایی زارع، شایسته سادات شمس، منیره قزلباش و فاطمه عربکری آزمون های کتبی و شفاهی را برگزار خواهند کرد.

در رشته قرائت قرآن کریم نیز زهرا موسوی، شهلا اکبری، فاطمه دهنویی، اعظم سمیعی، مریم کشوری، سمیه مهدویان، مریم شفیع زاده، رویا عاشوری، لیلا قبله دار، مینا عبدالملکی، عزیزه اسلامی، رفیده مرادی، صغری جهان‌پناه و زهرا میرویسی به داوری می پردازند.

آزمون های کتبی در ۵ رشته روخوانی، فصیح خوانی، تجوید سطح یک، تجوید سطح ۲ و ترجمه و مفاهیم از یکشنبه ۲۹ دی ماه آغاز و تا شنبه ۱۱ بهمن ماه به مدت ۷ روز کاری برگزار می شود.

آزمون های شفاهی در دو رشته حفظ و قرائت قرآن کریم نیز از چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه آغاز و تا پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه به مدت ۱۶ روز کاری ادامه دارد.

لازم به ذکر است نتایج این امتحانات، شنبه ۲۶ بهمن ماه اعلام خواهد شد و افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره شدند مجوز ورود به سطح بالاتر را دارند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه