× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با توجه به تدابیر شهردار تهران مبنی جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ،ایستگاه های بدین منظور درسرای محلات سیزده گانه منطقه 13 استقرار یافت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، سبحانی ، معاون امور اجتماعی و فرهنگی با اشاره به […]

با توجه به تدابیر شهردار تهران مبنی جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ،ایستگاه های بدین منظور درسرای محلات سیزده گانه منطقه 13 استقرار یافت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، سبحانی ، معاون امور اجتماعی و فرهنگی با اشاره به وقوع سیل طی سه روز گذشته در سیستان و بلوچستان و تخریب منازل و اخلال در زندگی شهروندان گفت: در پی دستور شهردار تهران مبنی بر جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده ، ایستگاه هایی بدین منظور در محلات منطقه 13 توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی استقرار یافت.

وی با اشاره به مشارکت دبیران شورایاری محلات افزود: با برپایی این غرفه ها ، کمک های شهروندان ساکن منطقه 13 جمع آوری ، تجمیع و به مناطق سیل زده ارسال می شود.

معاون شهردار منطقه با بیان اینکه مردم ایران در عرصه‌های سخت و مشکلات همواره یار و یاور همدیگر بوده اند ، از عموم شهروندان ساکن منطقه دعوت بعمل آورد که در این کار خیر بزرگ سهیم باشند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه