× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با همکاری شهرداری منطقه۱۳ و مرکز بهداشت شرق تهران ، ضمن برپایی پایگاه های طرح غربالگری کرونا ، وضعیت سلامت شهروندان رسیدگی می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با اشاره به تمهیدات این منطقه برای شناسایی افراد مبتلا یا مشکوک به […]

با همکاری شهرداری منطقه۱۳ و مرکز بهداشت شرق تهران ، ضمن برپایی پایگاه های طرح غربالگری کرونا ، وضعیت سلامت شهروندان رسیدگی می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با اشاره به تمهیدات این منطقه برای شناسایی افراد مبتلا یا مشکوک به کرونا گفت: طرح غربالگری شهروندان از امروز ۱۸ فروردین ماه به صورت غیر حضوری بر اساس پروتکل وزارت بهداشت در محلات سیزده گانه منطقه آغاز شد .

وی افزود: این همکاری با استفاده از ظرفیت سرای محلات ، اداره سلامت و بانک های اطلاعاتی از طریق تماس تلفنی و ثبت در رایانه عملیاتی می شود.

شهردار منطقه برقراری ارتباط زنده با متخصصین روانشناختي و پزشكي را از دیگر اقدامات این منطقه در خصوص مقابله با ویروس کرونا برشمرد و اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته ، از طریق ارتباط آنلاین و به صورت زنده، متخصصان امور روانشناختي و پزشكي ، اطلاعات مختلفی برای مقابله با ویروس کرونا در اختیار شهروندان قرار می دهند.

شهردار منطقه همچنین به برگزاری جلسات مجازی شورای سلامت محلات و نواحی چهارگانه با محوریت ویروس کرونا اشاره کرد و خاطر نشان کرد : شورای سلامت منطقه ای نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری جلسات به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه