× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نماینده سبزوار در مجلس با بیان اینکه در حوزه دارو مشکلات زیادی وجود دارد، گفت: صرف نظر از مشکلات حوزه دارو و کمبودها و قیمت بالای آن برای بیماران، وزیر بهداشت در شرایط کرونا خدماتی اراده داده است. هر چند منتقدانی دارد که خواستار استیضاح او هستند و درباره بخش مدیرتی او در صحن مجلس تصمیم می گیرند که برود یابماند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از همسو نیوز،بهروز محبی نجم آبادی، نماینده مردم جغتای، جوینو سبزوار در مجلس یازدهم بااشاره به اینکه برخی نمایندگان دنبال استیضاح وزیر بهداشت هستند، گفت: مشکلاتی در حوزه دارو از جمله کمبود و مشکلاتی برای تامین دارو وجود دارد، اما از آنجایی که در مقطعی که کشور گرفتار کرونا بود، وزیر کار بزرگی را به نتیجه رساند به نظر من می توان تا حدی از مشکلات دیگر صرف نظر کرد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: البته قسمتی از مشکلات این حوزه مرتفع شده و بخش دیگری از مشکلات حوزه بهداشت هنوز به قوت خودش باقی است، به همین دلیل برخی همکاران معتقد به استیضاح وزیر بهداشت هستند.

او همچنین اظهار کرد: ما برای همکاران استیضاح کننده وزیر بهداشت احترام قائل هستیم و معتقدیم باید در صحن مسائل و موارد انتقادی خود را مطرح کنند.

محبی نجم آبادی تاکید کرد: درباره بخش هایی که مستقیما به مدیریت وزیر بر می گردد و فکر می کنیم وزیر باید این روند را اصلاح کند، اگر توان اصلاح را دارد که هیچ، اما اگر توانایی اصلاح را ندارد، نمایندگان در این صورت در صحن تصمیم شان را می گیرند و نظرشان را با رایی که به او می دهند، اعلام می کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه