× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سردار اشتری گفت: با کمک همه دستگاه های مسئول برای پیشگیری از تلفات جاده ای تلاش خواهیم کرد. ۳۰ دستگاه بطور مستقیم و غیر مستقیم با نیروی انتظامی همکاری می کنند. مسئولین سهم خود را بدانند و دراجرای این خدمت رسانی تلاش کنند.

به گزارش ثمره نیوز، سردار حسین اشتری فرمانده انتطامی جمهوری اسلامی ایران در نشست خبری پلیس راهور ناجا که‌در شهرک آزمایش برگزار گردید، اظهار داشت: پلیس راهور تحول سیستمی و هوشمند سازی را در دستور کار دارد و به توصیه و تاکید مقام معظم رهبری بوسیله تجهیزات و نیروی انسانی کارآمد از تجهیزات بهتر استفاده و خدمات رسانی با دقت و سرعت بیشتر انجام می شود.

وی بیان داشت: با کمک همه دستگاه های مسئول برای پیشگیری از تلفات جاده ای تلاش خواهیم کرد. ۳۰ دستگاه بطور مستقیم و غیر مستقیم با نیروی انتظامی همکاری می کنند. مسئولین سهم خود را بدانند و دراجرای این خدمت رسانی تلاش کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با همت نیروی انتطامی، پلیس راهور و دستگاه های مسئول شاهد کاهش تصادفات هستیم.

وی  اشاره کرد: با همت و پیگیری و برگزاری شورای عالی ترافیک و جلسات که با استانداران هست ما کاهش تصادفات و جان‌باختگان باشیم. اعمال قانون توسط مامورین ما انجام می شود و کسانی که حرکات خطرناک دارند با این افراد توام با هوشمندی و عقلانیت انجام می شود.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: طی سال‌های گذشته نشست هایی با وزرای مربوطه و خودروسازان داشتیم.

سردار اشتری توصیح داد: خودروهایی هستند که ایمنی ندارند، مسئولین کمک کنند.

این مقام ارشد انتطامی  افزود: دولت سیزدهم همکاری خودرا با نیروی انتطامی افزایش دهد.

وی بیان کرد: اعمال قانون با کسانی که حادثه ساز هستند، خواهیم کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه