× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار اسلامشهر از بازسازی و بازگشت به چرخه خدمات ۹۰ دستگاه اتوبوس توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، محسن حمیدی شهردار اسلامشهر در آیین بزرگداشت روز ملی حمل و نقل که با حضور فرماندار و اعضای شورای شهر و مسئولان استانی و شهرستانی و رانندگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر در محل این سازمان برگزار شد، اظهارداشت: با فراهم نمودن زیرساخت های لازم در تعمیرگاه سازمان حمل و نقل بار مسافر شهرداری اسلامشهر، بیش از ۹۰ دستگاه اتوبوس فرسوده بازسازی و نوسازی و به چرخه خدمات دهی به شهروندان بازگردانده شد.

وی گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر در سال ۱۳۷۰ با ۵ دستگاه اتوبوس فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون بعد از گذشت ۳۱ سال روزانه ۲۰۰ هزار مسافر اسلامشهری را به سمت شهر تهران و شهرهای اطراف با ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و ۲۰۰۰ تاکسی و ۱۵۰ ون جابجا میکند که رضایتمندی نسبی شهروندان را به دنبال داشته است.

حمیدی بازسازی اتوبوس های فرسوده را یکی از اتفاقات بسیار مهم در سازمان حمل و نقل بار و مسافر دانست و تاکید کرد: در سال جاری شهرداری اسلامشهر به عنوان شهرداری برتر در حوزه بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های فرسوده شناخته شد و بسیاری از شهرداری ها که زیرساخت تعمیر و بازسازی اتوبوس را ندارند برای بازسازی اتوبوس های فرسوده به شهرداری اسلامشهر مراجعه می کنند.

شهردار اسلامشهر افزود: در دوره مدیریت پنجم شهری ۲۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهری اضافه شده و در دوره ششم مدیریت شهری هم با مجوز از اعضای شورای شهر در اسفند ماه ۱۴۰۰ برای ۲۵ دستگاه اتوبوس تامین اعتبار شد و از طریق سازمان همیاری ها و دهیاری های کشور در حال انجام مراحل اداری و تخصیص است.

وی با تاکید بر اینکه دامنه خدمات سازمان حمل و نقل گسترده است، بیان کرد: ما مکلفیم خدمات خوب به شهروندان و دستگاه های اداری شهرستان ارائه دهیم که تخصیص اتوبوس برای اعزام خانواده ها به بهشت زهرا و مصلی های نماز جمعه، اعزام زائرین اربعین به مرز مهران و… از این جمله است و تمام تلاش خود را کرده ایم تا ارائه خدمات فوق العاده در ناوگان حمل‌ونقل عمومی منجر به کاهش خدمات دهی به مسافرین شهر نشود.

حمیدی خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا زمان بهره برداری از مترو جنوب غرب استان تهران، سازمان حمل و نقل بار و مسافر اسلامشهر در جابجایی انبوه بر مسافرین پویا و پابرجا بوده خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان ارائه دهد.

گفتنی است ناوگان حمل و نقل عمومی اسلامشهر ۴خط اتوبوس واوان، قائمیه، مهدیه و کاشانی و چندین خط فوق العاده در محلات شهرک امام حسین(ع)، شهرک امام خمینی(ره) و شهرک واوان شهروندان را به مترو آزادگان و شاهد، میدان آزادی و آذری منتقل می کنند و بیش از ۶۰ خط فعال تاکسیرانی هم مردم را از مبادی به مقصد می رسانند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه