× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در ادامه پویش سه شنبه های بدون خودرو، بازدید های میدانی شهردار منطقه۱۳ با دوچرخه از محلات سیزده گانه در سال ۹۹ کلید خورد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ با همراهی معاونان و مدیران شهری در قالب پویش سه شنبه های بدون […]

در ادامه پویش سه شنبه های بدون خودرو، بازدید های میدانی شهردار منطقه۱۳ با دوچرخه از محلات سیزده گانه در سال ۹۹ کلید خورد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ با همراهی معاونان و مدیران شهری در قالب پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح امروز (۱۶ اردیبهشت ماه) با استفاده از دوچرخه از سطح ناحیه سه بازدید و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را بررسی کرد.

مرتضی رحمان زاده در این بازدید مسیر خیابان های ابوریحان، مسیل جاجرود، فلکه لوزی، خشی و… را رکاب زد و ضمن حمایت از توسعه حمل و نقل پاک، مسائل شهری و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

مرتضی رحمان زاده از حامیان پویش سه شنبه های بدون خودرو است و از سال گذشته دوچرخه سواری را به عناوین و اشکال مختلف در برنامه کاری خود و معاونان قرار داده است و این روال همچنان ادامه دارد.

پویش سه شنبه های بدون خودرو یک نماد برای آغاز یک حرکت و تغییر نگاه در شهر تهران برای استفاده از دوچرخه است و یکی از راهکارهای کاهش آلودگی هوا و ترافیک در تهران محسوب می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه