× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به منظور بازدید میدانی و بررسی و ارزیابی پروژه های سطح منطقه۱۳،حمید محسنی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و هیئت همراه در منطقه ۱۳ حضور یافت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، حمید محسنی در نشست با شهردار و مدیران شهری منطقه۱۳ ضمن قدردانی از روند خدمت رسانی مجموعه مدیریت شهری منطقه به شهروندان گفت: گزارشات و آمارها نشان از وضعیت رو به رشد منطقه دارد و امیدوارم بر اساس ریل گذاری صحیح صورت گرفته همواره شاهد خدمت بی وقفه در زمینه رفاه، آسایش و جلب رضایت شهروندان باشیم.

معاون شهردار تهران در بخشی از سخنان خود، سنگ فرش دو ایستگاه بی آر تی خیابان امامت را کاری ارزشمند در این منطقه عنوان کرد و خواستار اجرای مشابه این اقدام در سطح شهر تهران شد.

لزوم استفاده از روش های جدید دنیا در حمل پسماند با توجه به درخواست های مردمی، نگاه توسعه ای به موضوعات فنی و عمرانی ، تغییر فرآیند آرای ماده صد، درز گیری ولکه گیری آسفالت معابر و… از جمله تاکیدات و محورهای سخنان معاون محترم شهردار تهران بود.

در ابتدای این جلسه ، مجتبی شکری، شهردار منطقه ضمن معرفی سیمای کلی منطقه و پتانسیل های آن ،عناصر کالبدی شاخص و تاثیر گذار، راسته ها و کانون فعالیت های مهم در درون و مرزهای منطقه و… در سخنانی با اشاره به اقدامات خلاقیت محور این منطقه برای رضایت شهروندان گفت: طی چند ماه گذشته طرح و برنامه های مختلفی را در راستای آبادانی و تحقق چشم انداز توسعه ای این منطقه پیگیری و اجرا کرده ایم که خوشبختانه امروز شاهد تحقق اهداف هستیم.

شهردار منطقه ۱۳ همچنین ضمن ارائه گزارشی از اقدامات دوره تصدی خود در حوزه های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری، برنامه ریزی و سرمایه انسانی ، رسیدگی به پیام های مردمی سامانه های ۱۸۸۸ و ۱۳۷، به تشریح مهمترین دستاوردهای این دوره پرداخت.

گفتنی است ، پیش از برگزاری جلسه نظارت دوره ای منطقه۱۳ ، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و هیئت همراه در بازدید سه ساعته از پروژه های پایگاه ویژه مدیریت بحران، مسجد علی اکبر (ع) ، پیاده رو و مسیر دوچرخه بزرگراه شهید دوران، اسکان کارگری بازیافت، سوله انبار، مرکز پردازش پسماند، پیست دوچرخه سواری سرخه حصار، پردیس مهر ، حریم ، کلبه گلماند بوستان زرتشت و فلکه دوم نیروی هوایی آخرین وضعیت پروژه ها را مورد رصد و ارزیابی قرار دادند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه