× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه۱۳ از احداث بازار میوه و تره بار در محلات این منطقه در قالب پروژه های کوچک مقیاس خبر داد و افزود :اولویت توسعه با محلات کم برخوردار از سرانه های خدماتی و فاقد بازار است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه۱۳، با بیان اینکه محلات شورا ، پیروزی ،نیروی هوایی و زاهد گیلانی در این منطقه فاقد بازار میوه و تره بار هستند افزود : طبق برنامه ریزی و در سال جاری ، پیگیری های لازم را برای احداث بازار تره و بار در این محلات در قالب پروژه های کوچک مقیاس انجام می دهیم.

وی افزود : در حال حاضر، عملیات احداث بازار میوه و تره بار در مسیل منوچهری تقاطع شورا واقع در محله امامت در فضایی به مساحت ۱۵۰ متر مربع داخل سرای این محله آغاز شده است.

وی همچنین با بیان اینکه در راستای مناسب سازی تجهیزات شهری و بهبود سیمای شهر و افزایش امنیت کودکان در بوستان ها و فضاهای تفریحی و گردشگری، پروژه بهسازی و ایمن سازی آبنماهای سطح منطقه در برنامه کاری قرار دارد، افزود : در حال حاضر ، ایمن سازی آبنمای بوستان خیام با اجرای تخریب ، نوسازی و ایجاد موتور خانه در خارج از فضای آبنما برای امنیت شهروندان به ویژه کودکان انجام شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه