× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 11 تهران گفت: با آغاز ایمن سازی زمین های بازی کودکان بر اساس استانداردهای ایمنی HSE، تمامی زمین های بازی در بوستان های این منطقه دارای شناسنامه ایمنی خواهند شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، نصراله آبادیان با اشاره به تأکید شهردار تهران و نیز معاون […]

شهردار منطقه 11 تهران گفت: با آغاز ایمن سازی زمین های بازی کودکان بر اساس استانداردهای ایمنی HSE، تمامی زمین های بازی در بوستان های این منطقه دارای شناسنامه ایمنی خواهند شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، نصراله آبادیان با اشاره به تأکید شهردار تهران و نیز معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران مبنی بر بهبود مستمر و ایمن سازی مکان های عمومی، از برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت فضاهای عمومی در اختیار عموم به ویژه کودکان خبر داد و افزود: با هدف رفع کامل نواقص و مواردی که منجر به بروز خطرات و حوادث احتمالی در زمین های بازی کودکان می شود؛ اداره بهداشت، ايمني ومحيط زيستHSE-MS این منطقه با همکاری معاونت خدمات شهری و محیط زیست نسبت به انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با شرکت مشاور سازمان استاندارد اقدام کرد.

شهردار منطقه 11 در خصوص شیوه انجام کار گفت: در این اقدام به منظور احصاء نواقص و موارد عدم انطباق با استانداردهای ایمنی تمامی بوستان های سطح منطقه مورد بازدید مشترک قرار می گیرند و در صورت وجود هر گونه نقصی در زمین های بازی کودکان نسبت به رفع آن ها اقدام و پس از بررسی مجدد توسط سازمان استاندارد، مجوز بهره برداری از آن ها صادر خواهد شد.

به گفته آبادیان در حال حاضر این منطقه فاز اول این طرح را که شامل بازدید و احصاء عدم انطباق ها است؛ انجام داده و در حال رفع نواقص است.

او خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات به صورت سالیانه برای تمدید مجوزها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه