× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطیب نمازجمعه شریف اباد گفت: شیطان امروز آمریکا، غرب و صهیونیست است و برای نابودی کشورهای مسلمان دست به هر هنجار شکنی می زنند.

به گزارش ثمره نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین قاسم‌خداپرست در خطبه های این هفته با اشاره به زندگانی حضرت فاطمه مرضیه و دلایل الگو گیری از زندگی ایشان اظهارداشت: حضرت فاطمه زهرا(س) ۱۸سال زندگی کوتاه مدت داشتند اما سراسر این ۱۸سال درس های بسیاری برای همه دارد.

وی افزود: در جنگ ترکیبی ۳ماه گذشته که دشمنان در ایران شکل داد، هنجار شکنی بسیاری برای عادی انگاری بی حجابی شکل گرفته که باید با آن برخورد شود؛ حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی برجسته دفاع از ولایت و وحدت و انسجام در جامعه هستند. اگر به حملات دشمنان به مقدسات بنگریم متوجه هدف اصلی آنان خواهیم بود در جامعه ی که خانواده از وجاهت درونی خود بگذرد ان جامعه به فروپاشی می رسد و تنها نسخه درمانی ان اطاعت از ولایت و در روزهای پنهان بودن ولایت از دیدگان ولایت فقیه میباشد؛ هر کشوری که از حول محور ولایت و امامت دورشد به زوال خود نزدیک تر گردید.

خطیب نمازجمعه شریف اباد افزود: شیطان امروز آمریکا، غرب و صهیونیست است و برای نابودی کشورهای مسلمان دست به هر هنجار شکنی می زنند.

وی با اشاره به جایگاه خانواده و اهمیت مدیریت ان افزود: مدیریت خانواده از مدیریت یک جامعه مهم تر است چرا مدیریت خانواده بر عهده کسی غیراز مادر برنمی آید فقط مادر خانواده می تواتد در مسیر انقلابی و اسلامی حرکت کند و خانواده را به درستی مدیریت کند. دشمنان دلارهای بسیاری برای فروپاشی خانواده در ایران اسلامی خرج کردتا اعتقادات دینی مذهبی سیاسی اجتماعی را برای همیشه محو کند.

خداپرست اذعان کرد: مکتب اسلام نقطه مقابل مکتب شیطان است و از ولنگاری جامعه جلوگیری می کند و زن را در جایگاه مهم حمایت می کند؛ در غرب بسیاری از بانوان روبه حجاب اوردن و این دشمنان را به هراس انداخته تا نقطه تقویت حجاب در جهان را بزند و این باعث بروز جنگ های ترکیبی در چند ماه اخیر به هدایت آمریکا و صهیونیست ها شد؛ دستگاه های فرهنگی کشور مدارس و دانشگاه ها و بویژه خانواده نقش مهمی در بازسازی فرهنگی اجتماعی در نسل جدید دارند

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه