× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 13 از اجرای عملیات احداث ، بازسازی و بهسازی ساختمان های اداری و پروژه های ابنیه محدوده خبر داد. به گزارش ثمزه نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13، معاونت فنی و عمرانی از ابتدای سال تا کنون، به موازات اجرای عملیات بازسازی و بهسازی معابر […]

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 13 از اجرای عملیات احداث ، بازسازی و بهسازی ساختمان های اداری و پروژه های ابنیه محدوده خبر داد.

به گزارش ثمزه نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13، معاونت فنی و عمرانی از ابتدای سال تا کنون، به موازات اجرای عملیات بازسازی و بهسازی معابر سواره رو و پیاده روها، احداث ، بازسازی و مرمت ساختمان های اداری منطقه و ابنیه را در اولویت کاری خود قرار داده است.

جوان ، سرپرست معاونت فنی و عمرانی در خصوص بازسازی و بهسازی پروژه های ابنیه محدوده گفت : علاوه بر احداث سوله انبار و اجرای فونداسیون و نصب اسکلت آن در دوکوهه، نسبت به تکمیل عملیات عمرانی ساختمان اسکان کارگری سوله بازیافت و بهسازی و بازسازی درمانگاه شهرداری منطقه 13، ساختمان مجتمع کوثر ، ساختمان های اداری شهرداری و سرای محلات سطح منطقه اقدام شده است.

به گفته وی ، در این پروژه ها، علاوه بر عملیات سنگ کاری و کاشی کاری، تعمیر تاسیسات برقی و مکانیکی، ساختمان ها ی اداری و سرای محلات برای استفاده توانیابان و معلولین مناسب سازی شده است.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 13 با اشاره به مناسب سازی سراهای محلات 13 گانه برای افراد دارای معلولیت اظهار داشت : سرای محله صفا در ناحیه یک به لحاظ آیتم مناسب سازی معلولین به کسب مقام اول در مناطق 22 گانه دست یافته است.

جوان خاطر نشان کرد : با هدف ایجاد چشم انداز مطلوب و دلپذیر در معابر و میادین ، دو آبنما با فضاسازی مناسب و سازه هایی همخوان با شرایط محیطی در بوستان مهربانی و فلکه مادر احداث ، بازسازی و بهسازی شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه