× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمد مهدی ناصحی به عنوان مدیر عامل جدید سازمان بیمه سلامت ایران انتخاب شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمد مهدی ناصحی  را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان بیمه سلامت ایران معرفی کرد.

 

ناصحی دانش آموخته رشته دکتری پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین دارای مدارک تخصصی و فوق تخصصی مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد وی در حال حاضر بعنوان دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فعالیت می کند.

 

از سوابق شغلی او همچنین می‌توان به جانشینی و نماینده وزیر در هیات امناء دانشگاه های علوم پزشکی کشور، قائم مقام وزیر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، عضو هیات امناء در دانشگاه علوم پزشکی مازندران، رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نماینده تام الاختیار وزیر در کنترل بیماری کرونا در استان های گلستان و مازندران اشاره کرد.

 

مدیر عامل جدید سازمان بیمه سلامت که طی دوره تکمیلی بیماری های دمیلیزان اکتسابی و MS کودکان و نوجوانان را در سوابق تحصیلی خود دارد؛ اولین مجری برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع کشور در استان مازندران نیز به شمار می آید.

 

از جمله دیگر سوابق اجرایی ناصحی می توان به معاون بهداشت و قائم مقام معاونت پشتیبانی دانشگاه، کسب رتبه اول جشنواره شهید رجایی در چهار سال پیاپی تصدی دانشگاه و ارتقاء دانشگاه علوم پزشکی مازندران از تیپ ۲ به تیپ ۱ اشاره کرد.

 

در روزهای آینده برنامه‌های مدیرعامل جدید سازمان بیمه سلامت ایران اطلاع رسانی می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه