× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطیب موقت نمازجمعه ورامین گفت: در فتنه اخیر همه دشمنان رهبری را نشانه گرفته‌اند، چون می‌دانند رمز اقتدار، موفقیت و پیشرفت این کشور ولایت‌فقیه و حاکمیت دینی است.

به گزارش ثمره نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین واجبات الهی است که نفع آن به جامعه می‌رسد اظهار داشت: اهتمام به این دو فریضه یعنی نجات انسان‌ها از گناه و معصیت و سوق دل‌ها به سمت خوبی‌ها و نیکی‌ها است که موجب سعادتمندی و عاقبت به خیری فرد و جامعه می‌شود.

امام جمعه موقت ورامین عنوان کرد: در این فتنه تمام ظرفیت خود را از داخل و خارج به میدان آورده اند، حتی یگان‌های تک نفره با هم به میدان آمدند، علاوه بر منافقین رذل و پست که طی روزهای اخیر آن زن فاسد اعلام کرد اگر جمهوری اسلامی از بین برود حکومت منافقین جایگزین آن خواهد شد باید گفت شتر درخواب بیند پنبه دانه کور خوانده اید ، چرا که آنقدر نزد ملت ایران منفور هستید که بوی تعفن رذالت و پستی شما همه را می‌آزارد و یقیناً ما امروز پاسخ این عنصر پست را می‌دهیم که مرگ بر منافقین مزدور.

خطیب موقت نماز جمعه ورامین بیان کرد: سلطنت طلبان، حزب‌های کومله و دموکرات همه جامانده از قافله انسانیت هستند علاوه بر اینها برخی سلبریتی های بی سواد و بی هویت که مسخ پول و شهرت شده اند نیز در این گروه جای دارند.

محمودی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد: چون دشمنان می‌دانند این بیانیه که متأسفانه حق آن هنوز ادا نشده کشور را وارد عرصه جدیدی می‌کند به هر شکل ممکن می‌خواهند جلوی اجرای آن را بگیرند آنان می‌دانند اقتصاد مقاومتی که می‌خواهد کشور را وارد مدل نجات بخش کند را باید کمرنگ کنند و در این خصوص دشمن با صراحت اقرار دارد که در برابر ایران با شکست مواجه شده و این اقدام رهبری مورد تجزیه و تحلیل اندیشکده های آمریکا قرار گرفته است و طراحان تحریم ایران می‌گویند تنها راه رفاه در ایران اقتصاد مقاومتی است که باید به هر قیمتی جلوی آن را بگیریم.

وی افزود: آنان فهمیده اند که اقتصاد مقاومتی آغازی برای راهبرد بلاتکلیفی اقتصادی ایران است و باید کاری کنند که رویکرد ایران به سوی داخل خوب نباشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: دشمن می‌گوید باید با بی ثبات سازی ایران وارد مرحله جدید شویم، آنها می‌خواهند ایران را کشوری بی ثبات جلوه دهند تا تفاهم نامه‌های راهبرد جمهوری اسلامی با رویکرد همسایه محور که راهگشای ایران است اجرایی نشود و گره‌های کور باز نشوند.

محمودی گفت: تلاش برای عقیم نشدن تحریم‌ها نیز از موارد دیگری است که دشمن تمام توانش را به کار بسته تا به ملت تلقین کند که ما نمی‌توانیم، تا جایی که گفتند حتی برای حل مشکل آب هم باید تحریم‌ها برطرف شود.

وی عنوان کرد: آنان به این نتیجه رسیدند که باید جریانی در داخل بوسیله قلم، تریبون و جایگاه‌ها به آنها کمک کند و اعلام شود که ما نمی‌توانیم موفق شویم مگر اینکه با غرب کنار بیاییم آنها می‌خواهند با بن بست نمایی ناامیدی ایجاد کنند و مغز و ادراک و ذهن ایرانیان را در کنترل خود بگیرند همان کاری که هر روز با بمباران رسانه‌ای به دنبال تحقق آن هستند.

محمودی گفت: آنها می‌گویند ملت ایران روی قله غرور و شهامت ایستاده و باید این ملت را از این قله افتخار پایین بکشیم تا قدرت‌های آنان را کم کنیم و اینجاست که نقش و اهمیت جهاد تبیین روشن می‌شود، باید در جهاد تبیین تفهیم کرد که در چه قله‌ای هستیم ما هم اکنون علاوه بر پزشکی در نانو و سلول‌های بنیادی و رشد علم و فناوری نیز در قله‌های رفیع قرار داریم، امروز دشمن به وحشت افتاده و می‌خواهد فرصت را از دولت با تفکر انقلابی بگیرد، لذا باید با جهاد تبیین به افشای حیله و مکر دشمن بپردازیم، ببینید که زمستان در جامعه اروپایی با شمع و چوب سپری می‌شود اما اگر این اتفاق در ایران می‌افتاد چه می‌کردند.

امام جمعه موقت ورامین اظهار کرد: آنان می‌دانند که امروز با سه چالش چین که رهبری اقتصادی دنیا را در دست دارد و چالش روسیه که با جنگ با اوکراین وحدت جریان غرب گرا را به هم ریخته و نمی‌توانند به سرعت از آن عبور کنند و چالش سوم چالش ایران است که یک حکمرانی نوین را به دنیا معرفی می‌کند روبرو هستند که نظام لیبرال دموکراسی غربی‌ها را به چالش کشیده و نباید گذشت این اتفاق بیافتد و باید ساختارهای عالی نظام را هدف قرار دهیم و آن ولایت فقیه است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه