× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه ۱۳ از افتتاح مسیر جدید مرکز معاینه فنی خودروهای سبک دماوند همزمان با هفته هوای پاک خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳،  مجتبی شکری شهردار منطقه، با اشاره به آماده سازی مسیر جدید مرکز معاینه فنی خودروهای سبک دماوند در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان گفت : با توجه به  موقعیت مکانی مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در خیابان  دماوند و صف و ازدحام مراجعین به این مرکز  ،  مسیر جایگزین از محور بزرگراه شهید یاسینی برای مرکز معاینه فنی شماره ۱۰ دماوند به همت معاونت حمل و نقل ترافیک منطقه ایجاد و به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد :این مسیر به طول ۵۰۰ متر و عرض ۵.۵ متر احداث شده تا ضمن ایجاد ایمنی هر چه بیشتر ، وسایل نقلیه  در این  معبر به راحتی تردد کنند.

شهردار منطقه با اشاره به زیباسازی محوطه و مسیر منتهی به مرکز معاینه فنی خودروهای سبک ادامه داد : فضا های این محدوده شامل دیوار ها و نیوجرسی به مساحت هزار و ۶۵۰ متر مربع و همچنین نرده ها ، پایه ها ، درب و پنجره ها و کانکس و المان های محوطه رنگ آمیزی و نوسازی شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین تعدادی نهال نیز به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک، در محدوده فضای سبز این معبر کاشته شد.

گفتنی است، به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک ، مراسم افتتاح مسیر جدید مرکز معاینه فنی خودروهای سبک دماوند با حضور حسین مقدم ، مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران و جمعی از معاونین و مدیران شهری منطقه برگزار و مسیر جدید این معبر ، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه