× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه2 گفت :در راستای کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان محموله ای حاوی اقلام ضروری چون پوشاک، موادغذایی، بهداشتی و وسایل گرمایشی به وسیله10 دستگاه وانت نیسان به این مناطق ارسال شد. به گزارش ثمره نیوز ره نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اعلام […]

شهردار منطقه2 گفت :در راستای کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان محموله ای حاوی اقلام ضروری چون پوشاک، موادغذایی، بهداشتی و وسایل گرمایشی به وسیله10 دستگاه وانت نیسان به این مناطق ارسال شد.

به گزارش ثمره نیوز ره نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اعلام این خبرگفت: مدیریت شهری منطقه2 در پی وقوع سیل و آبگرفتگی در برخی از مناطق استان سیستان و بلوچستان و دستور شهردار تهران مبنی بر کمک به مناطق سیل زده نسبت به تهیه و تامین اقلام مورد نیاز اقدام کرد.

وی افزود: محموله کمک ها در قالب تجهیزات و اقلام ضروری توسط شهرداری منطقه و کمک های مردمی تامین و با 10دستگاه وانت نیسان به مناطق سیل زده ارسال شد.

شهردار منطقه2 ضمن ابراز تاسف و همدردی با مردم استان سیستان و بلوچستان که به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی دچار آسیب و خسارت شده اند، افزود: به مخاطره افتادن زندگی هموطنان برای ما سخت و دردناک است، بنابراین از کمک ویاری رساندن به این هموطنان دریغ نخواهیم کرد.

کشت پور در ادامه از برپایی غرفه های جمع آوری کمک های مردمی در سرای محلات و ایستگاه های تربیت بدنی منطقه خبرداد و گفت: طی فراخوانی از شهروندان جهت مشارکت و همیاری با سیل زدگان کشور دعوت شد و امید می رود باحمایت های مردمی ، بتوانیم مرحله دوم کمک ها را به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال کنیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه