× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

4 دستگاه کانکس واحد مدیریت بحران شهرداری و فرمانداری اسلامشهر جهت استفاده در بخش بستری بیماران کرونایی بیمارستان امام رضا(ع)، تحویل این مرکز درمانی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع)، تعداد ۲دستگاه کانکس مخصوص مواقع بحران متعلق به شهرداری اسلامشهر و ۲ دستگاه کانکس ساختمان پیش ساخته از طرف فرمانداری شهرستان جهت استفاده در بیمارستان امام رضا(ع) به این مرکز درمانی تحویل و به بهره برداری رسید.

علی اکبر معدنی پور ریاست بیمارستان امام رضا(ع) ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار و شهردار شهرستان اسلامشهر گفت : با توجه به پیک پنجم بیماری کووید-١٩ شاهد افزایش تعداد مراجعه کنندگان و موارد بستری در این مرکز درمانی بودیم و طی پیگیری ها،تلاش ها و حمایت های شخص فرماندار که تا به امروز ایشان از هیچ کمکی برای افزایش خدمات رسانی به مراجعین و بیماران توسط این مرکز درمانی کوتاهی نکردند و در هر زمینه ای که توانستند این مجموعه درمانی را یاری کردند که این ٢ دستگاه کانکس با همکاری بسیار مناسب محسن حمیدی شهردار پرتلاش شهرستان جهت بهره برداری به بیمارستان امام رضا(ع) تحویل شد.

 

وی افزود : این ٢ دستگاه کانکس در مجموع حدود ۶٠ مترمربع مساحت داشته و قابلیت این را دارد که حدود ١٢ تخت نیز در آن مستقر و آماده خدمت به مراجعین شود.

 

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر اظهار داشت: : از سال گذشته که مقرر بود به همت فرمانداری شهرستان اسلامشهر در زمین ورزش بیمارستان سوله ی بحران با مساحت ١٠٠٠ مترمربع ساخته شود، هم اکنون با پیگیری های مستمر فرماندار این شهرستان، تعداد٢ دستگاه کانکس پیش ساخته به مساحت ١۵٢ مترمربع تحویل این مرکز درمانی شده است، که پس از انجام اقدامات تاسیساتی لازم به بهره برداری خواهد رسید.

معدنی پور در پایان از همکاری مناسب مدیریت حوادث غیرمترقبه و بحران شهرداری اسلامشهر نیز که در تسریع این موضوع همکاری بسیار مناسبی داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه