× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها که در میدان «خراسان» تهران برگزار شد با استقبال بیش از ۱۵۰ هزارنفری مردم تهران از این رویداد همراه بود.

به گزارش ثمره نیوز،عباس حیدری مسئول اجرایی ستاد مردمی اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها، در سخنانی اعلام کرد: از ساعاتی پیش از برگزاری این اجتماع بزرگ، میدان خراسان و خیابان‌های منتهی به آن میزبان خیل عظیمی از عاشقان بود که آمده بودند در این جشن و اجتماع بزرگ شرکت کنند. مراسم ساعت ۲۰ با اجرای گروه سرود «نجم‌الثاقب» آغاز شد و پس از آن حامد شاکرنژاد (قاری بین‌المللی) آیاتی از کلام‌الله مجید را تلاوت کرد.

او ادامه داد: ادامه مراسم به قرائت صلوات خاصه و آیین پرچم‌گردانی توسط خادمین حرم حضرت رضا (ع) اختصاص داشت که با استقبال مردم همراه شد. در بخش دیگری از اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها هم از آرتین سرایدار و خواهرش به عنوان خواهر و برادر نمونه که پدر و مادرشان سال گذشته در حادثه تروریستی شاهچراغ به شهادت رسیدند، تقدیر شد.

حیدری همچنین گفت: در این اجتماع که با حضور پر شور دهه هشتادی و نودی‌ها همراه بود، بیش از ۵۰ هزار شاخه گل در بین شهروندان شرکت کننده در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها توزیع شد.


بنا بر این گزارش، در این اجتماع محسن عراقی، محمد فصولی، امین قدیم و سیدمحمدرضا نوشه‌ور به مدیحه‌سرایی پرداختند. همچنین، عبدالرضا هلالی و محمدحسین پویانفر نماهنگ «مهر خواهر و برداری» را خواندند و نماهنگ «عزیزم حسین ۲» نیز اجرا شد.

تجلیل از ناوگروه ۸۶ ارتش که در هشت ماه گذشته کل دنیا را طی کردند نیز بخش دیگری از این برنامه باشکوه بود.

این مراسم که با سخنرانی حجت‌الاسلام و‌المسلمین شهاب مرادی همراه بود، با اجرای سرود «سلام فرمانده» به پایان رسید و‌ این در حالی بود که ۱۰ شبکه تلویزیونی این رویداد را به صورت زنده پوشش دادند.
انتهای پیام

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه