× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳ ، طرح های متعددی با محوریت استقبال از نوروز در حال اجراست تا حال و هوای تازه و بهاری به محلات این منطقه ببخشد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ […]

با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳ ، طرح های متعددی با محوریت استقبال از نوروز در حال اجراست تا حال و هوای تازه و بهاری به محلات این منطقه ببخشد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مهدی صالح زاده، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به نقش طرح های استقبال از نوروز در ایجاد نشاط و شادابی فضای عمومی شهر و شهروندان گفت : در آستانه سال نو و با اجرای طرح استقبال از نوروز ۹۹ ، شهرداری منطقه ۱۳ برای ورود به سال جدید آماده شد.

وی با اشاره به آغاز کاشت نهال از ماه گذشته در منطقه افزود: به منظور توسعه فضاهای سبز شهری و ارتقا سرانه فضای سبز ، نهال های مثمر و غیر مثمردر معابر اصلی و فرعی وبوستان جنگلی سرخه حصار کاشته شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در خصوص احداث ۸ فرش گل در مسیر های پر رفت و آمد با هدف ایجاد چشم انداز های زیبا اظهار داشت: این فرش های گل با استفاده از گل های بنفشه به مساحت هزار و ۱۳۵ متر مربع در رمپ و لوپ شهید کلاهدوز،رمپ امام علی(ع) ، بزرگراه های شهید دوران و شهید یاسینی، بوستان های پیروزی ، خانواده وشهید عرب نقش بسته است.

به گفته وی جانمایی گلجای در تقاطع ها ، نصب المان های مفروش به گل و باکس های گل طبقاتی در نقاط پر رفت و آمد و برپایی سفره هفت سین در دستور کار قرار دارد.

صالح زاده با اشاره به تبدیل شاخه های هرس شده درختان به گلجای و سازه های خلاقانه تصریح کرد: علاوه‌ بر ایجاد سازه های نو با دست سازه های طبیعی، کاشت گل های بهاری داخل و بیرون گلجای به عنوان یکی از طرح های ویژه استقبال از بهار در برنامه کار قرار دارد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳ در خصوص اجرای طرح های ارتقا و بهبود کیفیت نگهداشت شهر خاطر نشان کرد : علاوه بر رفع نواقص ، ایمن سازی و بهبود وضعیت بوستان ها و کلیه قطعات فضای سبز شهری ، مناسب سازی بوستان های رهام و دو کوهه در دست اجراست و مشکلات سرویس های بهداشتی عمومی شهری و پارکی رفع می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه