× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

تهیه کننده نمایش، از اکران رایگان "از سقیفه تا شام" در برج آزادی تهران خبرداد.

محمدرضا عابدی تهیه کننده و مجری اثر ناب “از سقیفه تا شام”  در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری ثمره نیوز، با تاکید بر امر تبیین واقعیت های نهفته در تاریخ اهل بیت اظهارداشت: اثر زیبای ” از سقیفه تا شام” ماجرای اثر گذار تاریخی غدیر را آغاز می نماید و در پهنه مطالب نهفته خود را به دل ماجرای حضرت زهرا س و شهادت شان و بعد ماجرای مظلومیت حضرت علی(ع) و در مرحله پایانی به مسئله امام عصر(عج) خود را می رساند.

 

عابدی  در ادامه با اشاره به نوع اجرا و تاثیر پذیری و تاثیرگذاری آن گفت: این اثر درخشان با هفت اثر سرود و نمایش توسط نوجوانان و دهه هشتادی و نودی” سرودنورمشکات” منطقه ۱۱تهران تنظیم و به روی صحنه خواهد رفت تا بیان و لسان نوجوانان جهاد تبیین مدنظر رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای(حفظه الله) در تشریح حادثه کربلا با استفاده از هنر زیبا و اثر گزارش انجام پذیرد و حتما دارای تاثیرات مثبتی  بر روی مخاطبان خواهد داشت.

تهیه کننده این اثر نمایشی و سرودی زیبا ابراز کرد: این اثر سرودی نمایشی از ۱۳ تا ۲۰ شهریورماه در سالن آمفی تئاتر برج آزادی بصورت رایگان از ساعت ۱۷بعداز ظهر به نویسندگی و کارگردانی حسین میرزائیان اجرا می شود. از مشتاقان و علاقه مندان این اثر دعوت به عمل می آید با حضور گرمشان پذیرای این هنر جاودانه و ماندگار باشند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه