× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با توجه به بخشنامه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ظهر امروز 23 فروردین ماه ، دومین جلسه شورای معاونین منطقه 13 در سال 99 به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری […]

با توجه به بخشنامه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ظهر امروز 23 فروردین ماه ، دومین جلسه شورای معاونین منطقه 13 در سال 99 به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، نشست ویدئو کنفرانسی مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 تهران و تعدادی از مدیران با هدف اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ، عدم شیوع کرونا ، اتخاذ تدابیر با توجه به موج جدید بارش ها ، عدم آبگرفتگی معابر و همچنین بررسی اقدامات مربوط به مقابله با کرونا برگزار شد.

در جریان این نشست که برگزاری آن از ابتدای زمان شیوع ویروس کرونا در اولویت برنامه های کاری مدیریت شهری منطقه قرار گرفته ، محورهای کلی برنامه های حوزه های مختلف معاونت و همچنین نواحی چهارگانه بررسی و تدابیر لازم به مدیران مربوطه ارجاع گردید.

همچنین برنامه های آتی حوزه ها ، نگهداشت شهر و مبارزه با کرونا از دیگر محورهای تازه ترین نشست ویدئو کنفرانسی و مستقیم رحمان زاده شهردار منطقه با معاونین و شهرداران نواحی چهارگانه بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه